Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Lietuvos keliais vis dar rieda daug senų transporto priemonių, kurioms vis dažniau prireikia remonto. Ką daryti, kai automobilio remonto išlaidos viršija jo vertę?
Jau prasidėjo bilietų prekyba į jau šeštą kartą vyksiančią ralio gerbėjų vasaros šventę – „Rally Žemaitija“. Ralyje laukiama ekipažų iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių, kurie Žemaitijos keliuose varžysis birželio 14–15 dienomis.
Dėl vietos finale kovos ir „ESmotorsport-LabasGas“ komandos lenktynininkas Rokas Baciuška, kuriam burtai pirmajam kvalifikaciniam važiavimui nebuvo itin palankūs.
Didžiausia naujovė 2019 m. Lietuvos čempionate – iki 6 padidėjęs etapų skaičius (pernai buvo 5).
Vaidotas Žala ir Andris Malnieks paskelbė apie planus startuoti tarptautinėse ralio varžybose.
Iki „Moterų ralio“ likus daugiau nei savaitei, organizatoriai stabdo ekipažų registraciją. Šiemet į ralį užsiregistravo 20 procentų daugiau ekipažų negu pernai.
Efektyvios treniruotės ir varžybos su stipriausiais yra pati geriausia patirtis – tokį teiginį 2018 m. įrodė jaunas kaunietis dviratininkas Rokas Sviderskis.
Nepriklausoma Europos automobilių saugumo organizacija „Euro NCAP“ skyrė „Evoque“ maksimalų penkių žvaigždučių įvertį.
Į pirmąjį šio sezono etapą išvyko ir „ESmotorsport-LabasGas“ komandos nariai, kurių didelį dalį sudaro lietuviai.
Vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis nauju susisiekimo būdu – „CityBee“ oficialiai pristatė savo el. paspirtukų dalijimosi paslaugą.
Į Vilnių atvyko vienas gražiausių kompaktinės klasės automobilių
Vos tik Ženevos automobilių parodoje pristatytas, naujausias „Clio“ jau laimėjo savo pirmąjį apdovanojimą!
Mūsų šalyje startavo nauja platforma, skirta automobilių mėgėjams ir turėtojams. Tai unikalus projektas, kurį sukūrė ir sugalvojo trys lietuviai: Klaudijus Ambrožas, Karolis Ramanauskas ir Justas Vitėnas.
„Kia“ kompanija toliau įrodinėja, kad yra viena lyderių pasaulyje elektromobilių bei naujausių technologijų srityje – visi automobiliai, demonstruoti tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje yra arba visiškai, arba iš dalies varomi elektros.

Lenktynininko Benedikto Vanago pristatinėti nereikia. Net nesidomintys automobilių sportu žino šį lenktynininką, kuris yra ir viena populiariausių Lietuvos sporto žvaigždžių.
Ženevos automobilių parodoje „Peugeot“ pristato naująjį „Peugeot 208“ su elektriniu varikliu ir koncepcinį automobilį „Peugeot Sport Engineered 508“ su net trimis varikliais.
„Kia Motors Europe” netrukus prasidėsiančioje Ženevos automobilių parodoje parodys naują unikalų konceptinį elektromobilio modelį.
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir tęsia jau trečią kartą skelbiamą konkursą „Ieškomas inovatorius!“. Idėjų
Šiais metais prestižiniuose FIA automobilių sporto apdovanojimuose ir vėl skambėjo lietuviška pavardė. Tauragiškiui Rokui Baciuškai oficialiuose FIA Pasaulio ralio-kroso apdovanojimuose buvo įteiktas Europos ralio-kroso čempiono taurė.
Vengrai ir lenkai labiausiai būtų linkę skolintis namų gražinimui, ispanai – sveikatos gerinimui, o lietuviai – automobiliui įsigyti. Tokias
Šeštadienį Utenoje baigėsi pirmasis Lietuvos ralio čempionato 2019 m. sezono etapas – „Winter rally“. Greičiausi jame buvo svečiai iš Čekijos – Jaroslavas Orsakas su Jindriška Žakova, važiuojantys „Ford Fiesta R5“ automobiliu.
Pirmuoju žiemos festivaliu tituluojamo „Winter rally“ penktadienio greičio ruožai vyko išskirtinai žiemiškomis sąlygomis: Molėtų apylinkėse penktadienį nuo ankstyvos popietės snigo be sustojimo.
Daugelyje „Neste Lietuva“ degalinių ant reklaminių bokštelių per kelias pastarąsias dienas neliko reklaminių iškabų su žinute „CO2 iki 20% mažiau“.
Klientams prieinamas vienas iš praeitų metų konkurso „Metų automobilis 2018“ tautos automobilio kategorijos lyderių – prabangus krosoveris „Alfa Romeo Stelvio“.