Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Anglų kalbos stovykla Maltoje

Nuo 13 iki 17 metų
Kontaktiniai duomenys
Užupio g. 30-301
01203 Vilnius
tel.: +370 5 2153480
Nuotraukos


Maltos sala yra tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Saulė čia šviečia ištisus metus, o kraštovaizdis primena Šiaurės Afriką. Maltos kultūra yra labai įvairi. Jos didžiulis vaidmuo istorijoje ir tarptautinėje politikoje buvo svarbesnis nei visų kitų planetos salų. Finikiečiai, romėnai, prancūzai ir britai - jie visi lankėsi šioje saloje. 

Mūsų siūloma anglų kalbos mokykla - viena  didžiausių Maltos saloje, stebinanti savo  įspūdinga architektūra. Ji buvo pastatyta XX am. pradžioje. 

Pirmoji mokykla  (14-17 m.) yra tylioje St. Julian‘s Bay dalyje. Be to, ji yra netoli miesto naktinio gyvenimo centro vadinamu Paceville. Mokykloje įrengtos šviesios klasės, apartamentai čia besimokantiems studentams, restoranas, sodas, didelis baseinas ir paplūdimio tinklinio aikštelė. Apgyvendinimas šeimose, mokyklos bendrabutyje ir apartamentuose. 

Kita nedidukė jauki mokykla St. Paul‘s Bay vietovėje  (13-17 m.) - tik kelios minutės iki paplūdimio. St. Paul's Bay -  nedidelis turistinis miestelis prie jūros, kuriame gausu kavinių, restoranų, parduotuvių. Moksleiviai gyvena  šeimose, taipa pat 3* viešbutyje, triviečiuose kambariuose,  iki pietų mokomasi anglų kalbos, po pietų siūlomos ekskursijos, paplūdimio žaidimai ir kitos pramogos. 


Smulkesnė informacija

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kitų kalbų stovyklos moksleiviams