Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Išlaikyti kolegišką ryšį įmanoma sąmoningai to siekiant ir įdėjus šiek tiek pastangų bei pasitelkus technologinius sprendimus.
Priešakyje laukia dar vieni vaizdo skambučių ir konferencijų metai, kuriems ruošiantis patariama atsinaujinti dažniausiai naudojamas nuotolinio darbo programas
Žinodami keletą gudrybių, šaltuoju metų laiku išmaniuoju naudositės be trikdžių.
Išbandykite keletą patogių skaitmeninių sprendimų ir originaliai įamžinkite smagiausius kalėdinius prisiminimus savo išmaniuoju telefonu.
Straipsniai
Kiekviena įamžinta akimirka, jei ji pateikta tinkamai, gali būti išskirtinė. Deja, kartais plika akimi matomas vaizdas stipriai pranoksta tą, kurį išvystame telefono ekrane.
Dirbtinis intelektas – pastaruoju metu neabejotinai karščiausias diskusijų bei tyrimų objektas tarp išmaniųjų telefonų gamintojų.
Kovo 8-oji – puiki proga pasidomėti, kaip šiuos įrenginius vertina moterys. Ar tai tik telefonas, o galbūt naudingas įrankis, be kurio jos negali gyventi?
Jei anksčiau buvo įprasta sakyti, kad keturkojis yra geriausias žmogaus draugas, tai šiandien turbūt drąsiai galima teigti, jog gyvūno vietą gyvenime vis labiau užima išmanieji telefonai.
„Huawei“ pristato naują išmanųjį telefoną „P smart“, su kuriuo orientuojasi į jaunesnę auditoriją
Daugelis su nostalgija prisimena laikus, kai telefonų baterijos be įkrovimo sugebėjo ištverti savaitę ar netgi dar ilgiau.
Daugelis gamintojų pamažu pildo savo išmaniųjų telefonų asortimentą prietaisais su 18:9 ekranais, o kinų „Gionee“ nusprendė nesismulkinti ir pristatė iškart aštuonis modelius su madingais ekranais.
Ką išmaniuoju telefonu darome daugiausiai? Kokius prietaisus jis pakeitė ir ką dar pakeis netolimoje ateityje?
Įspūdingas naujasis „Kirin 970“
Kompanija „Vernee“ išplatino pranešimą spaudai, jog jau šį mėnesį į prekybą pristatys metų pradžioje anonsuotą išmanųjį telefoną „Thor E“ ir ...