Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Itin įdomus planšetinis kompiuteris „Alldocube Young X5“

Šis kompaktiškas (21,4 x 12,7 x 0,88 cm) 8 colių įstrižainės WUXGA raiškos (1920 x 1200) ekranu išsiskiriantis planšetinis kompiuteriu maloniai stebina ne tik savo patvariu korpusu, bet ir retai kiniškuose planšetuose sutinkamu našumu.
Šiuo atveju reikėtų pradėti nuo to, kad aliumininis „Alldocube Young X5“ korpusas yra kruopščiai gaminamas naudojant specialių dvylikos žingsnių technologinį procesą. Be to, šis planšetinis kompiuteris taip pat gali pasigirti galinėje dalyje integruota net 13 megapikselių kamera su LED blykste bei autofokusavimo funkcionalumu. Būtent čia svarbu pabrėžti, kad tokį megapikselių skaičių turinčios kameros kol kas yra didelė naujiena ne tik vietinių Kinijos gamintojų planšetiniuose kompiuteriuose, bet netgi ir išmaniuose telefonuose.

Kaip jau greičiausiai supratote „Alldocube Young X5“ planšetinio kompiuteriu techninėmis charakteristikomis taip pat neteks nusivilti, kadangi jis yra aprūpintas aštuonių branduolių „MediaTek MTK8783“ centriniu procesoriumi, „Mali-T720 MP3“ vaizdo plokšte, 3800 mAh talpos baterija ir 3 GB operatyviąją RAM bei 32 GB vidine ROM atmintimis. Be to, šiuo atveju itin džiugina dar ir tai, kad gamintojas į šį planšetinį kompiuterį su „Android 7.0“ operacine sistema nusprendė integruoti ne tik WiFi, bet ir Bluetooth bei 4G LTE ryšio modulius.
Peržiūrėta: 8580