Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Įstiklintos priešgaisrinės durys ir pertvaros

Stiklinės priešgaisrinės durys, stiklinės pertvaros
Kontaktiniai duomenys
Chemijos g. 4D
LT-51344 Kaunas
tel.: +370 685 61306
info@neofortas.lt
Nuotraukos

Įstiklintos priešgaisrinės durys ir pertvaros

Profilinės įstiklintos priešgaisrinės durys, vitrinos ir pertvaros dažniausiai naudojamos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, kur reikalingas didesnis šviesos pralaidumas ar matomumo pro duris.

 Profilinės ugniai atsparios durys, vitrinos ir pertvaros gaminamos iš ALUFIRE priešgaisrinių aliuminio profilių, taip pat JANSEN arba FORSTER priešgaisrinių plieno profilių, pagal šių profilių gamintojų technologijas bei rekomendacijas.

Tiek durys, tiek vitrinos ir pertvaros, gali būti komplektuojamos su ugniai atspariais stiklais ar stiklo paketais. Durų apatinėje dalyje gali būti panaudotas specialus akmens vatos ir skardos paketo užpildas.

Profilinės įstiklintos priešgaisrinės durys, vitrinos ir pertvaros yra sertifikuotos Gaisrinių tyrimų centre. Atsparumo ugniai klasė šiems gaminiams yra EI15-C5; EI30-C5; EI45-C5 arba EI60-C5.
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Kompozicinės lauko durys, lauko durys PDD, aliumininės lauko durys
Plieninės durys laiptinėms gali būti gaminamos trijų tipų: vienvėrės, vienvėrės su papildoma nevarstoma dalimi ir dvivėrės.
Stiklinės priešgaisrinės durys, stiklinės pertvaros
Durys gaminamos pagal užsakovo matmenis, pasirenkant pageidaujamą spalvą, laminato raižinius taip pat įvairias, patikimas bei saugias spynas.
Mūsų tiekiamos priešgaisrinės durys gali būti plieninės, aliuminio profilių arba plieninių profilių.
Buto įėjimo durų pagrindinė paskirtis – apsaugoti būstą nuo pašalinių žmonių. Renkantis šias duris, pirmiausia būtina atkreipti dėmesį į šių durų parametrus bei jų charakteristikas.