Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Katilas su automatiniu kuro padavimu

Katilas Q Eko - skirtas kūrenti anglies granulemis, o taip pat pjuvenų granulėmis.
Kontaktiniai duomenys
Draugystės g. 62
LT-67130 Lazdijai
tel.: +370 698 23755
faks.: +370 318 51055
Nuotraukos

Katilas Q Eko

Katilas su automatiniu kuro padavimu, skirtas kūrenti anglies granulemis, o taip pat pjuvenų granulėmis.

Q Eko yra šiuolaikiškas šildymo katilas kūrenamas akmens anglies granulėmis, pjuvenų granulėmis. 15-45 kW katilas yra pritaikytas kūrenti anglies miltus. Katilas skirtas apšildyti gyvenamasias ir pramonines patalpas bei šildyti vandenį buitinio vandens šildytuve.

Katilas įrengtas su automatiniu sraigtiniu kuro padavimu, degimo kamera, o taip pat kuro talpa, talpinančia kuro kiekį, pakankamą kelioms dienoms. Katilo darbą kontruoliuoja šiuolaikiška automatika, reguliuojanti kuro padavimą, ventiliatoriaus ir cirkuliacinių siurblių veikimą. Valdymo sistema leidžia kontroliuoti degimo procesą priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų, oro sąlygų bei kuro kokybės.

Katilo automatika turi „termostatinę liniją“, įgalinančią papildomo valdiklio pajungimą kaip vidinio programatoriaus dalį. Nutrūkus elektros energijos tiekimui ilgesniam laikui, katilu galima kūrenti tradiciniu būdu anglimi, malkomis pjuvenų, durpių briketais ir kitu kietuoju kuru. Katilas Q Eko patogus tuo, kad nereikia nuolat užkrauti kuro, jis tiekiamas automatiniu būdu iš kuro bunkerio.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Katilas Q Eko - skirtas kūrenti anglies granulemis, o taip pat pjuvenų granulėmis.