Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Plytelių lyginimo sistema

Paprasta, greita, lygu!
Kontaktiniai duomenys
Žirmūnų g. 70
LT-09124 Vilnius
tel.: +370 672 26422
info@prosvp.lt, info@izoflex.lt
www.prosvp.lt, www.izoflex.lt
Nuotraukos

Plytelių lyginimo sistema

Plytelių lygio išlyginimui naudojama sistema - tai puikus sumanymas, padėsiantis greitai ir lygiai priklijuoti keramines ir akmens masės plyteles. Ši sistema išlygina ne tik tarpus tarp plytelių, bet ir idealiai išlygins plokštumą.

PAPRASTA!

Plytelių lyginimo sistemą yra labai paprasta naudoti, todėl jinai tinka kaip aukštos kvalifikacijos meistrams taip ir ne profesionalams.
Ne profesionalas + Sistema = Profesionalas

GREITA!

Plytelių klijavimo greitis padidėja 100%. Praktikoje buvo nustatyta, jog neprofesionalių meistrų produktyvumas išaugo 4 kartus.

LYGU!

Klojant plyteles sistema padeda išvengti plytelių svyravimų pagal gulsčiuką per visą plokštumą. Visiškai atmetama plytelių “nusėdimo galimybė džiūstant klijams.  

Nusipirkti plytelių lyginimo sistemą ir gauti daugiau informacijos galite čia www.prosvp.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Paprasta, greita, lygu!
Patentuota sistema, kuri palengvina ir pagreitina vidaus durų montavimą.
Nuolaidos įvairiausiems veidrodžiams. Veidrodžiai su facetu, su lentynėle, su veidrodiniu rėmu, su apšvietimu, su rėmu, figūriniai veidrodžiai, veidrodinės plytelės.
Jeigu Jūs nusprendėte įsigyti plytelių lyginimo sistemą, tačiau abejojate jos efektyvumu, mes siūlome vieną nemokamą testavimo komplektą.
Lanksčios fasadinės plytelės, lankstus klinkeris „Izoflex“ – tai plytelės, imituojančios plytas, klinkerio plytelės ir fasadinius akmenis, naudojamos ir išorės, ir vidaus apdailai.