Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

5 ekonomiški sprendimai jūsų miego erdvei: populiarūs čiužinio ir lovos duetai pigiau

Šiais laikais noras sutaupyti – toli gražu ne šykštumo ar mažų pajamų atspindys. Sutikite – ekonomiški sprendimai tampa paprasčiausiu gyvenimo būdu, elementaria sąmoningumo forma.
Nuotraukos

2019.05.22.

Šiais laikais noras sutaupyti – toli gražu ne šykštumo ar mažų pajamų atspindys. Sutikite – ekonomiški sprendimai tampa paprasčiausiu gyvenimo būdu, elementaria sąmoningumo forma.

Vis dėlto, ne paslaptis, jog miegas – ypatingai svarbus dienos procesas, kuriam beatodairiškai taupyti tikrai ne valia. Nepaisant to, verta žinoti, jog ne viskas kas ekonomiška, pasižymi prasta kokybe.

Štai medžio drožlių plokštė – puiki alternatyva medžio masyvui. Būtent tokio tipo lovos – daug pigesnės, o ilgaamžiškumo prasme nenusileidžia įprastoms lovoms. Kalbant apie čiužinį lovai – putų poliuretano, spyruoklių ir kokoso ar veltinio sluoksnio derinys – gero miego garantas, leisiantis sutaupyti, o miegą pakelti į naują lygį.

Kviečiame pasidairyti į žemiau pateiktus pigu.lt siūlomus čiužinio ir lovų duetus, padėsiančius ne tik sutaupyti bet ir prisijaukinti tyrą poilsį.

1.    Dvigulė lova Lurs ir čiužinys Ola Coconut (140x200 cm)

Medžio drožlių plokštė – ekologiškai mąstantiems pirkėjams. Medienos dalelės ir skiedros – tai, ką paprastai aptinkame lentpjūvėje kaip nebereikalingą žaliavą. Originaliai į atliekas žvelgiantys gamintojai panaudoja tokio tipo plokštes ekonomiškų baldų gamybai ir džiugina pirkėjų kišenes.

Čiužinys Ola Coconut – idealus lovos Lurs porininkas. Putų poliuretano ir Bonnell tipo spyruoklių bloko su kokoso ir veltinio sluoksniais čiužinys užtikrins nuostabų miegą net ir išrankiausiems vartotojams.


2.    Dvigulė lova Nepo ir čiužinys Luna (140x200 cm)

Žaisminga lova Nepo tiks tiems, kurie visada pritrūksta vietos daiktams. Lovos kojose  integruotos daiktų laikymo lentynėlės, leisiančios išnaudoti vietą originaliai. Nors lova ir siauresnė – tačiau tikrai dvigulė ir išsimiegoti pavyks geriau, nei tikitės. Pagaminta iš medžių drožlių plokštės, todėl itin lengva ir tvirta.

Čiužinys Luna – iš putų poliuretano ir kokoso pluošto sluoksnio. Čiužinuką galėsite apversti, jei norėsis miegoti kiečiau, ar minkščiau, tad jis prisitaikys prie kiekvieno poreikių. Komfortiškas poilsis už palankią kainą – tai, ką siūlo šis lovos bei čiužinio duetas.


3.    Dvigulė lova Libera ir čiužinys Omni (160x200 cm)

Medžio drožlių plokštė – patikima medienos alternatyva, leidžianti mėgautis žema kaina. Ieškantys optimaliausio kainos ir kokybės santykio tikrai nenusivils – nors medžiaga pakankamai lengva, pasižymi ypatingu tvirtumu. Čiužinys Omini - iš putų poliuretano ir kišeninių spyruoklių bloko ir veltinio sluoksnio. Tai – komfortiško poilsio ir ekonominės kainos kombinacija. Pasirinkus šį čiužinį neteks susidurti su nugaros skausmais, nes šis tolygiai paskirsto kūno masės svorį ir padeda stuburą išlaikyti tinkamiausioje padėtyje.


4.    Lova Porto ir čiužinys Olivia (160x200 cm)

Interneto parduotuvėse šiuo metu nestinga estetika ir skandinaviška dvasia dvelkiančių baldų. Ne išimtis ir dvigulė, patogi lova Porto, kurios spalvų dermė papuoš kiekvieno kambarį. Čia derės ir spalvinga patalynė, ir pieno baltumo antklodė – rinktis jums. Itin patogus galvūgalis leis mėgautis kinu ar knyga lovoje, o medžio drožlių plokštės ir MDF plokštės lengvumas leis perstumti baldus, kai apims noras keistis.

Čiužinys yra kombinuotas iš HR putų poliuretano, Bonnell tipo spyruoklių bloko ir veltinio sluoksnio. Tai patikimas ir ilgaamžis, tvirtos konstrukcijos čiužinys, tarnausiantis ilgus metus ir kuo puikiausiai draugausiantis su tvirta Porto lova.


5.   Lova Lima ir čiužinys Lauren (160x200 cm)

Ši komfortiška ir ekonomiška lova pagaminta iš laminuotos plokštės ir ABS, tačiau primena tikrą medienos masyvą. Lova tiks tiems, kurie ieško praktiškumo – balta dera kone prie bet ko, tad į kambario atmosferą lova Lima tiesiog įsilies net nepastebėta. Kartu su čiužinių Lauren, pagamintu iš putų poliuretano ir HR putų, šis miego guolis taps neatskiriamu jūsų gyvenimo kompanionu.

 

Kai tiek pasiūlymų – lieka tik išsirinkti. Mėgaukitės ekonomiška gyvensena, įsigykite lovą ir čiužinį savo miego tvirtovei pigiau pigu.lt parduotuvėje, o sutaupytus pinigus realizuokite sumaniai: išleiskite įspūdžiams kelionėje ar įsigydami kitą, naudingą daiktą.