Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Pufas miegamajame: kaip išsirinkti?

Patrauklus ir žavingas miegamojo interjeras, kuriame apgalvotos net ir menkiausios detalės – tai, ką įgyvendinti gali kiekvienas. Tereikia tam pasitelkti tinkamas priemones.
Nuotraukos

2019.09.02.

Patrauklus ir žavingas miegamojo interjeras, kuriame apgalvotos net ir menkiausios detalės – tai, ką įgyvendinti gali kiekvienas. Tereikia tam pasitelkti tinkamas priemones. Vienas iš geriausių pasirinkimų, puikiai įsiliejantis į bet kurio stiliaus miegamąjį, yra pufai. Taigi, kaip išsirinkti tokius, kurie visapusiškai papildytų poilsio kambarį?

Ypatingas dėmesys kontrastingoms medžiagoms

Daugeliu atvejų pufas yra derinamas prie jau turimos miegamojo lovos. Jei siekiate išskirtinio rezultato, rekomenduojama būti drąsiems ir rinktis kontrastingus baldus. Pavyzdžiui, jei lova aptraukta gobelenu, šalia jos galite pastatyti odinį suoliuką ir atvirkščiai. Svarbiausia tai daryti skoningai – pasirinkus iš skirtingų medžiagų pagamintus baldus, patariama derinti jų spalvas. Žinoma, tai nereiškia, kad jos turi būti identiškos: natūralūs žemės atspalviai, tokie kaip smėlio ir rudi, papildo vienas kitą ir atrodo stilingai.

Lengvai pritaikomas siluetas

Pufai smarkiai skiriasi dizainu: rinktis galima nuo itin minimalistinių iki sudėtingesnių, dekoruotų papildomomis detalėmis. Jei norite įsigyti labiausiai sau tinkantį, svarbu nepamiršti įvertinti kitų kambario elementų. Pavyzdžiui, prie miegamojo lovos su aukštesnėmis kojomis patartina statyti ir tokį pat pufą – taip neapkrausite erdvės ir išlaikysite joje vyraujantį lengvumą. Jei lova turi tik mažas, vos pastebimas kojeles, prie jos galite derinti beveik visus tokio tipo baldus

Kojūgalis – tai, ką taip pat derėtų įvertinti

Gražiausiai pufai atrodo prie lovų, kurios neturi kojūgalio – taip sukuriamas vientisesnis įspūdis. Žinoma, tai dar nereiškia, kad negalima eksperimentuoti. Jei lovos kojūgalis nėra labai aukštas, prie jo galima drąsiai statyti derantį suoliuką. Visgi, vertėtų atkreipti dėmesį, kad baldų paviršius būtų maždaug tame pačiame lygyje.

Plotis – ne didesnis nei lovos

Tam, kad naujoji kambario detalė neiškraipytų bendro vaizdo, patariama gerai įvertinti jos plotį. Dauguma interjero dizainerių sutinka, kad pufas neturėtų „išeiti“ už miegamojo lovos ribų ar būti už ją siauresnis. Priešingu atveju toks suoliukas nebus nei patogus, nei stilingas.

Svarbu nepersistengti ir su aukščiu

Ieškantiems idealaus varianto rekomenduojama rinktis pufus, kurie bent keliais centimetrais būtų žemesni arba tokio paties aukščio kaip ir lova. Būtent tokie variantai atrodo patraukliausiai ir papuošia kambario interjerą. Nepatariama rinktis per daug aukštų suoliukų, kurie tik išdarkys interjerą.

Skirtingų dizainų pufai kiekvieno poreikiams

Tam, kad išsirinkti naująjį miegamojo aksesuarą būtų paprasčiau, verta geriau susipažinti su jų asortimentu – šiais laikais jis išties didelis. Tai ką norisi paminėti pirmiausia yra įvairios pufų formos: apvalūs, pailgi stačiakampiai, kvadratai ir t. t. Be to, jie gali būti ir itin žemi, ir aukštesni. Pastarieji dažniausiai statomi prie miegamojo lovos kojūgalio, o žemesnieji šiek tiek tolėliau. Tokį itin elegantiškai atrodantį baldą galima pastatyti ir prie naktinio staliuko.

Spalvų ir raštų galimybės – neribotos

Jei vis dar jaudinatės, ar rasite mėgstamos spalvos pufą, išsklaidykite šias abejones. Milžiniškas tiek atspalvių, tiek raštų pasirinkimas leidžia įsigyti tai, ko reikia. Nuo neutralių žemės tonų (pilkų, rusvų, tamsiai rudų), žaismingų pastelinių (rožinių, žalsvų, melsvų) iki drąsių ir dėmesį prikaustančių (raudonų, juodų, sodriai mėlynų). Atsižvelgiant į tai, šie baldai puikiai tinka ne tik tiems, kurie nori išlaikyti ramų kambario įvaizdį, bet ir siekiantiems jį pagyvinti.

Svajojate apie ypatingai atrodantį poilsio kambarį ir ieškote idėjų, kaip jį sukurti? Nedvejodami įsigykite išskirtinai stilingą ir žavų pufą, kurį galite pastatyti tiek prie miegamojo lovos, tiek prie naktinio staliuko. Pasinaudokite šiais patarimais ir sukurkite unikaliai atrodančią erdvę – tai išties nesudėtinga.