Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Apsinuoginusi lenktynininkė nesupranta, kodėl ja domisi žiniasklaida

Kol pas mus nerimsta audros dėl kai kurių aktorių gestų, Rusijos žiniasklaidos dėmesio negali atsiginti gatvių lenktynėse kartu su „Lukoil“ vice prezidento sūnumi Ruslanu Šamasurovu dalyvavusi Mara Bagdasarjan. Mergina teigia, kad ji tik nesumokėjo keleto baudų, tačiau tai, jos nuomone, nėra didelis nusižengimas.

Policijos pareigūnai, sustabdę merginos vairuojamą automobilį dokumentų patikrinimui šių metų sausio 6 d., panašu, manė kitaip. Marai buvo surašytas protokolas už 55 nesumokėtas baudas, kurių bendra suma siekia 183 000 Rusijos rublių (apie 3 000 eurų).

Netrukus prie merginos vairuotojo „Mercedes GL“ sustojo kitas automobilis. Iš jo išlipęs ir Maros pusbroliu prisistatęs vaikinas pateikė esą sumokėtų baudų kvitus, tačiau teisėsaugos atstovų tai neįtikino.

Matydama, kad pareigūnai nusiteikę ryžtingai, mergina sėdo į atvykusiųjų automobilį ir pamėgino pasišalinti, tačiau netrukus buvo sulaikyta. Bandymą pasprukti nuo pareigūnų Mara bandė pateisinti pablogėjusią savijauta. Atvykusi greitoji pagalbą lenktynininkę, kuriai buvo diagnozuota „būklė po priepuolio“ išvežė į ligoninę, tačiau iškart po apžiūros mergina gydymo įstaigą paliko.

Visgi, panašu, kad lenktynininkė pati trokšta būti dėmesio centre. Neseniai ji viešai pakomentavo savo išvaizdos pasikeitimus. Maros teigimu, ji tik praėjusių metų lapkritį išsigydė 2015 m. spalį patirtos avarijos pasekmes, todėl prieš komentuojant jos išvaizdą, tai reiktų įvertinti. Netrukus po to socialiniame tinkle paskelbė ganėtinai atviras asmenines nuotraukas. Nors netrukus nuotraukos buvo pašalintos, pats tokių kadrų paviešinimo faktas sulaukė didelio tiek jos gerbėjų, tiek ir žiniasklaidos dėmesio. Juolab, kad dalis paviešintų nuotraukų buvo nukopijuotos ir dabar plinta internete.

 

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt