Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Mažosios elektrinės ant stogų turėtų būti ir toliau skatinamos, bet vien jos nepadės sumažinti elektros kainų visiems šalies vartotojams. Greičiausias būdas tai padaryti būtų nauji stambūs atsinaujinančios energijos gamybos pajėgumai bei aiškios ir skaidrios taisyklės jų vystytojams. Tokie teiginiai dominavo sausio 26 d. Vilniuje vykusioje tarptautinėje saulės energetikos konferencijoje „Solarise! Lithuania“
Tai antri metai iš eilės, kai „Kia“ įsiveržia į reitingo viršūnę tarp masinės gamybos prekių ženklų. Negana to, tai pirmieji metai, kai ne „premium“ segmento transporto priemonių gamintojas pakyla į pirmąją vietą absoliučiame sąraše.
Nuo rugsėjo 13 d. Vyriausybei įvedus papildomus apribojimus dėl COVID-19 plitimo valdymo, „Regitros“ paslaugų teikimas nesikeis
Sutelktinis finansavimas verslui finansuoti įgauna pagreitį, tačiau paskolos ilgą laiką buvo prieinamos tik ne mažiau nei metus veikiančioms įmonėms. Nuo šiol „Savy“ sutelktinio investavimo platforma pirmoji rinkoje teiks paskolas ir jaunoms įmonėms, veikiančioms bent 3 mėnesius.
Pagrindinio šalyje vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis sako, kad galimybė vaistinėje pasiskiepyti nuo erkinio encefalito ir gripo – prioritetinis bendrovės šių metų projektas.
Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ didieji duomenys rodo, kad lietuviai naujametinius sveikinimus aktyviai siuntė skambučiais ir SMS žinutėmis – srautai išaugo kone dvigubai. Šalies gyventojai daugiausia skambino į Jungtinę Karalystę, Norvegiją bei Vokietiją.
Baltijos šalyse atliktas nuostolių mažmeninėje prekyboje tyrimas parodė, kad net beveik 9 iš 10 prekybininkų susiduria su išorinėmis vagystėmis, o daugelį jų įvykdo parduotuvių pirkėjai.
Naujausiame „Coface“ TOP 500 reitinge Lietuvos ir Latvijos įmonių padaugėjo, Estijos – sumažėjo
Įtakingas tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ 29-ąjį kartą išrinko saugiausius pasaulio bankus. Saugiausiu Lietuvoje veikiančiu banku buvo pripažintas Šiaulių bankas, pelnęs šį įvertinimą jau ketvirtus metus iš eilės.
Šiemet bendrasis vidaus produktas (BVP) pasaulyje, palyginti su 2019 m., smuks ne 13 proc., kaip buvo prognozuota pandemijos pradžioje, o 4,8 proc., kitais metais paaugs 4,4 proc., prognozuoja rizikų valdymo bendrovė „Coface“.
Rugsėjo 29-ąją Lietuvoje pirmą kartą paminėta Tarptautinė informavimo apie maisto švaistymą diena. Šia proga prekybos tinklas „Rimi“ inicijavo viešą ekspertų diskusiją apie maisto švaistymo situaciją Lietuvoje bei būdus, kaip šią problemą spręsti.
Prie pasaulinės korporacijos „Edenred“ prisijungusi Lietuvoje registruota mokesčių grąžinimo paslaugų bendrovė „EBV Finance“ vykdo aktyvią plėtrą ir steigia operacijų centrą Lietuvoje.
Pasaulinė lietuvių kompanija „CUJO AI“, kurianti ir taikanti dirbtinio intelekto sprendimus saugumo srityje, kibernetinio saugumo paslaugas įdiegė jau penkiuose pagrindiniuose Šiaurės Amerikos telekomunikacijų tinkluose.
Nuo rugsėjo 15 dienos efektyvios vadybos praktikų bendrovė „Lean LT“ pradeda veikti naujuoju – „Nortus“ vardu.
Trys Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projekto „TechHub“ konsultacijų klientai, UAB „Elertis“, MB „Pakas“ ir MB „Inno Hemp“ gavo ES investicijų priemonės „Inostartas“ finansavimą inovatyvioms idėjoms įgyvendinti.
Net 93 proc. Lietuvos pedagogų įsitikinę, kad sprendimą dėl ugdymo įstaigose naudojamo skaitmeninio mokymosi turinio turi priimti mokyklos bendruomenė, rodo TAMO grupės atlikta apklausa.
Bendras kvietimui numatytas finansavimas siekia 1 831 674 eurų, o didžiausia galima finansavimo suma vienam projektui – 300 tūkst. eurų.
Pakuotes gaminančias spaustuves galima vadinti maisto ir „HoReCa“ sektorių vartojimo pranašais – būtent jie geriausiai jaučia savo klientų planus ir pasirengimą parduoti pakuojamą produkciją.
Lietuvos bendrovė “Nordcode Technology” įsitvirtina pasaulinėje sporto treniruočių e-platformų rinkoje – sukurta atnaujinta treniruočių platforma, kuria nuo šiol naudojasi Anglijos kriketo asociacijai priklausantys klubai, treneriai ir žaidėjai.
Birželio 1 d. sukako dveji metai, kai prancūzų investuotojas, antroji pagal dydį Europoje IT technologijų milžinė „Dassault Systemes“, įsigijo Kaune veikiančią kompaniją „No Magic Europe“. Lietuviškojo padalinio integravimąsi į pasaulinę korporaciją lydėjo ne tik dosnios investicijos, bet ir išaugę algų biudžetai bei daugiau kaip trečdaliu (38 proc.) augusi apyvarta.
Baldais internetu prekiaujančios įmonės principas: už kiekvieną užsakymą – po naują pasodintą medį
Šiemet „Stipriausių Lietuvoje“ projektas, kurį jau dešimtąjį kartą vykdo „Creditinfo Lietuva“, startuoja birželio pradžioje – trimis mėnesiais anksčiau, nei ankstesniais metais.
Vakar, pirmadienį, gauti paskutiniai Vilniuje, Šiaurės miestelyje, esančio „Rimi“ prekybos centro darbuotojų testų rezultatai – visi 167 neigiami.
Bendra kavos aparatų rinka Baltijos šalyse balandžio mėnesį susitraukė 11 proc., tačiau kavos ir kavos aparatų prekybos tinklo „Kavos draugas“ pardavimo rezultatai išaugo daugiau nei 100 proc.
Švelnėjant karantino sąlygoms nuo birželio 2 d. Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinių tinklas vėl pradės dirbti įprastu režimu.