Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Duris atvėrė moderniausia „Eurovaistinė“ Baltijos šalyse: naujos erdvės skirtingiems poreikiams

2019.05.01.

Vilniuje, prekybos centre „Akropolis“, duris atvėrė atnaujinta moderniausia Baltijos šalyse „Eurovaistinė“. Antradienio vakarą į šventinį atidarymo renginį susirinkusius svečius ir klientus naujoji vaistinė ne tik stebino šventine nuolaida ir dovanomis, bet taip pat pristatė ir naujas erdves bei paslaugas, kurios šioje „Eurovaistinėje“ nuo šiol pasitiks kasdien.

Po keliais etapais vykdyto atnaujinimo, šiuolaikiškos ir erdvios vaistinės dėmesio centre – naujos erdvės skirtingiems klientų poreikiams.  Viena įdomiausių erdvių, kurią šventinį atidarymo vakarą svečiai išbandė itin gausiai – pirmoji tokia Lietuvoje Patirčių zona. Čia visi norintys galėjo atlikti galvos odos, plaukų būklės tyrimus, pasitikrinti veido odos būklę. Didelis dėmesys patirčių zonoje skirtas ir sveikatos stiprinimui – svečiai buvo kviečiami sužinoti mikroelementų kiekį organizme, pasitikrinti kraujagyslių biologinį amžių.

Atnaujintoje vaistinėje įrengta ir sveikatos puoselėjimui skirta Geros savijautos klinika, taip pat atskira jauki erdvė tėveliams ir mažyliams. Itin daug dėmesio šioje vaistinėje skiriama sveikam grožiui. Atnaujintos vaistinės asortimente yra ne tik visų reikalingų vaistų ir maisto papildų, bet net 5000 skirtingų kosmetikos ir grožio prekių.

„Nesuklysiu pasakydama, kad būtent šioje vaistinėje itin svarbus bendravimas. Čia kasdien užsuka labai daug ir labai įvairių klientų, o juos pasitinka profesionali vaistininkų ir konsultantų komanda. O nuo šiol kiekvieną dieną būtent šioje vaistinėje visų lauks dar daugiau nemokamų paslaugų, tyrimų ir konsultacijų. Jei reikia sveikatos ar grožio patarimo, jį tikrai gausite čia“, – vaistinės komandos profesionalumą atidaryme pabrėžė „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Oficialaus atidarymo simbolį – šventinę juostelę – renginio metu kirpo I. Damulienė kartu su atnaujintos „Akropolio“ „Eurovaistinės“ vadove Emilija Moliene. Šventinę nuotaiką renginio metu užtikrinti padėjo vedėjas Rolandas Vilkončius bei charizmatiškas atlikėjas Petras Daunys, kurio pasirodymą lydėjo gyva muzika. Jaukią atidarymo atmosferą naujoje vaistinėje padėjo sukurti floristo Manto Petruškevičiaus kurtos dekoracijos. 

„Eurovaistinė“  – pirmaujantis šalyje sveikatos ir grožio vaistinių tinklas, šiuo metu valdantis 277 vaistines Lietuvoje. Bendrovės misija – būti geriausiu sveikatos ir grožio partneriu klientams ir užtikrinti kiekvieno kliento poreikius bei galimybes atitinkantį asortimentą ir paslaugas.