Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Kaip viską mesti ir pradėti mėgstamą veiklą?

2018.07.27.

Verslumo tyrimų duomenimis, daugiau kaip 80 proc. lietuvių teigiamai vertina verslumą, daugiau kaip  40 % įsitikinę, kad turi reikiamas galimybes pradėti verslą. Norinčiųjų daug, bet realių veiksmų imtis neskubama. Tik 13 proc. teigia dirbantys sau. Tyrimų duomenimis, baimę pradėti verslą jaučia net 64 proc. Lietuvos respondentų.

Laura ČEBER  –  rašytoja, verslininkė, “Versli moteris 2017”, savo antroje neseniai pasirodžiusioje, verslumą kurstančioje knygoje “BŪK, KUO NORI BŪTI” (Alma littera) skatina atsikratyti įvairių mąstymo stereotipų, baimių ir ribotos savivertės, atskleisti savo nepažintas galimybes ir pradėti daryti tik tai, kas patinka.

Autorė knygoje rašo, kad visi gimstame vienodų galimybių. Mums visiems tik gimusiems duota viskas: nuo pačių priklauso, kaip naudosime savo gyvenimą, kur jį pakreipsime ir kokiomis spalvomis piešime.

“Atsinešti į šį pasaulį įgimtus talentus dar nieko nereiškia. Jei širdyje nerusena ugnis ir joks gyvenimo tikslas ar svajonė netrukdo ramiai miegoti, nepadės jokie įgimti “instrumentai”. Turtinga šeima ir jos investicijos nepavers tavęs klestinčiu verslininku. Ir priešingai: skurdas, nepriteklius – viskas, ko šiandien neturi gali sukurstyti aukštą motyvaciją ir alkį siekti to, ko trokšti”, –  sako L. Čeber.

Tai patvirtins ir knygos herojai  –  turtingiausi ir įžymiausi planetos žmonės, kurie, nepaisant skurdo, nepriteklių, kitų netikėjimo jais ar fizinės negalios išdrįso daryti tai, kas patinka ir sulaukė stulbinamos sėkmės.