Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Pirmą kartą Lietuvoje: „Revolut” Lietuvos klientams įdiegė „Apple Pay” bekontakčius atsiskaitymus telefonu

2019.06.26.

Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolis „Revolut” praneša Lietuvos klientams įdiegęs „Apple Pay” funkciją, kuri leis telefonu atsiskaityti bekontakčiu būdu. Be Lietuvos, „Revolut” klientams „Apple Pay” įdiegtas dar 27-se šalyse - tai jiems leis greitai ir patogiai mobiliuoju telefonu atsiskaityti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir mobiliosiose aplikacijose ar internetinėse parduotuvėse telefone, „Apple Watch” laikrodžiuose, „iPad” planšetėse arba kompiuteriuose.

Atsiskaitymai su „Apple Pay” yra greitesni nei tradicinėmis kortelėmis ar kitais atsiskaitymo būdais - naudojant bekontaktį atsiskaitymo būdą telefonu, pakanka piršto antspaudo, ir nereikia ieškoti piniginės bei joje esančios kortelės. Susieti savo „Revolut” kortelę su „Apple Pay” funkcija klientai gali tiek per „Revolut” programėlę, tiek per „Wallet” („Piniginės”) programėlę. Susieti galima ne tik fizines, bet ir virtualias korteles, todėl dabar atsisiuntus „Revolut” programėlę nebereikia laukti fizinės kortelės - susiejus virtualią su „Apple Pay”, ja atsiskaityti galima iš karto.

„Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientams naudingą įrankį, kuris padėtų valdyt kiekvieną jų asmeninių finansų sritį. Galimybė atsiskaityti greitai, patogiai ir saugiai yra neatsiejama nuo šio tikslo. Ši funkcija svarbi mūsų klientams visoje Europoje, todėl džiaugiamės, kad šiandien ją galime pasiūlyti jau 28-se šalyse. Tai - svarbus žingsnis suteikiant mūsų klientams galimybę valdyti savo finansus taip, kaip jie patys nori”, - teigia Arthur Johanet, „Revolut” Kortelių mokėjimų vadovas.

Atsiskaitant su „Apple Pay”, galios visi papildomi privalumai bei funkcijos, kaip ir atsiskaitant fizinėmis „Revolut” kortelėmis. 

Naudojantis „iPhone” telefonais ar „Apple” laikrodžiais, „Revolut” klientai galės atsiskaityti visur, kur priimami bekontakčiai atsiskaitymai. Atsiskaitant programėlėse ar „Safari” naršyklėje, daugiau nebereikės pildyti nepatogių formų su atsiskaitymo duomenimis ar kelis kartus nurodyti pristatymo bei atsiskaitymo adresų: visi atsiskaitymai su „Apple Pay” patvirtinami arba piršto antspaudu, arba kliento veidu, arba įvedant telefono slaptažodį.  

 Duomenų apsauga - viena iš svarbiausių vertybių, kurias užtikrina „Apple Pay”. Kaskart, kai asmuo atsiskaito su „Apple Pay”, kortelės duomenys nėra saugomi nei telefone, nei „Apple” serveriuose. Vietoje to sugeneruojamas unikalus šifruotas įrenginio sąskaitos numeris, kuris išsaugomas telefono saugumo elemente (secure element). 

 APIE „REVOLUT”

 „Revolut Ltd“, kaip skaitmeninę alternatyvą tradiciniams bankams,  2015 liepą įkūrė du buvę „Credit Suisse” darbuotojai - Nikas Storonskis ir Vladas Yatsenko.  Pirmuosius klientus kompanija pritraukė savo pasiūlymu atsiskaityti kortele užsienyje bei daryti tarptautinius pervedimus taikant realų valiutų keitimo kursą, tačiau šiandien „Revolut” turi jau daugiau kaip 4 mln. klientų, o siūlomų paslaugų spektras apima kelionių bei išmaniųjų įrenginių draudimą, momentinę prieigą prie kriptovaliutų, automatinį pinigų atsidėjimo ir taupymo įrankį, išlaidų sekimo bei biudžeto sudarymo galimybes, ir kt.

Šiandien „Revolut” yra pritraukęs 336 mln. JAV dolerių iš tokių investuotojų kaip „Index Ventures”, „Ribbit Capital”,  „Balderton Capital” ir „DST Global”. Kiekvieną dieną prie „Revolut” prisijungia per 12 tūkst. naujų klientų, o mėnesio operacijų vertė siekia 5,5 mlrd.  JAV dolerių. Dukterinė „Revolut Ltd” įmonė „Revolut Bank”, UAB, specializuoto banko licenciją iš Europos centrinio banko Lietuvos banko teikimu gavo 2018 m. gruodį.