Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Tai jau pasiekė Lietuvą: verslininkai perpus sutrumpino darbo dienos trūkmę

2018.09.05.

UAB "Engineer" mažina darbo dienos trukmę pusiau (9:00-14:00).
Nuo šio rugsėjo bendrovės darbuotojai jau dirba dviem valandomis trumpiau, dar dviem valandom darbo diena sutrumpės dviem etapais ateinantį kovą ir sekantį rugsėjį. Trumpinant darbo laiką darbuotojų atlyginimai nesumažės. 

"Idėja dėl darbo laiko sutrumpinimo anaiptol negimė spontaniškai. Taip jau yra, kad dalis darbuotojų darbo laiko visada yra išvaistoma "įkvėpimo paieškoms" - naršymas, kava, pokalbiai ir t.t. Vieni dėl to pykta, bet mes ieškojome pozityvaus būdo, kaip galima būtų efektyviai išnaudoti darbuotojų tiesioginių pareigų atlikimui skiriamą laiką. Šiuo sprendimu siūlome darbuotojams mainus - trumpesnę darbo dieną skiriame darbams, o laikas kurį anksčiau išvaistydavom ofise nuo šiol bus darbuotojų asmeninis laikas namie ar bet kur kitur.  Džiaugiuosi, kad pagaliau įgyvendinome šią idėją. Tikimės, kad tai leis maksimaliai išnaudoti patį darbingiausią paros laiką, o darbuotojams tai suteiks galimybę susikoncentravus į konkrečias užduotis, jas atlikti greičiau ir kokybiškiau, mainais gaunant daugiau laisvo laiko. Net neabejoju, kad bet kuris darbdavys džiaugtųsi matydamas darbingą ir motyvuotą komandą. Tikiuosi, kad šia ambicinga iniciatyva užkrėsime ir kitas kompanijas." - kalbėjo UAB "Engineer" vadovas Vytautas Bartušis. 

Plačiau kaip buvo priimtas sprendimas galima perskaityti čia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10217669984364185&set=a.1317313415704&type=3&theater

UAB "Engineer" teikia inžinierinių tinklų įrengimo paslaugas. Įmonė įsteigta 1995 metais, įmonės klientai yra didelės ir žinomos lietuvos pramonės bei statybos bendrovės. Įmonėje dirba apie 15 darbuotojų - daugiausia projektuotojų ir projektų vadovų. Pastaraisiais metais Engineer pajamos augo 2x-3x kasmet, o šiemet sieks apie 2.5 mln. eurų. 

Įmonė neturi savo gamybinio personalo, prieš metus ji perleido 40 savo montavimo specialistų platformai "Valandinis.lt", ir kaip nurodo pati, būtent toks verslo modelis nulėmė pokyčius dėl kurių trumpesnė darbo diena tapo įmanoma. Daugiau informacijos apie tai čia: bit.ly/engineer_ir_valandinis