Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

BMW naujienos Paryžiuje: trečios serijos „Gran Turismo“ modeliai ir elektrinis transportas

2016.09.30

Koncernas BMW šį savaitgalį prasidėsiančioje Paryžiaus automobilių parodoje ketina pademonstruoti atnaujintus trečiosios serijos „Gran Turismo“ modelius. Parodoje BMW taip pat pristatys naujoves elektrinio transporto srityje įskaitant kompaktišką elektromobilį „BMW i3“ su didesnės talpos baterija, ribotos laidos sportinį automobilį „BMW i8 Dark Silver Edition“ ir elektrinį motorolerį „BMW C evolution“.

Sportiškieji BMW 3-os serijos „Gran Turismo“ modeliai ir kasdienis praktiškumas

Paryžiaus automobilių parodoje BMW stende bus galima išvysti naujuosius BMW 3-os serijos „Gran Turismo“ modelius. Šios klasės automobiliai, pirmą kartą debiutavę prieš trejus metus, pelnė pirkėjų simpatijas dėl savo dizaino, veržlaus važiavimo charakteristikų ir kasdienio praktiškumo.

Naujieji „BMW 3 Gran Turismo“ modeliai, palyginti su ankstesniąja karta, yra šiek tiek ilgesni – kėbulo ilgis sudaro 4,8 metro ir yra panašus į prabangių sedanų klasės automobilius. Solidesnę naujų „Gran Turismo“ serijos trečiukų išvaizdą kuria vizualiai didesnių proporcijų priekinė ir galinė dalis, o jų sportiškumą pabrėžia nauji standartiniai LED žibintai ir LED rūko žibintai.

Naujųjų „BMW 3 Gran Turismo“ salone naudojamos aukštos kokybės medžiagos, nauji chromo ir dekoratyvinio medžio akcentai, patobulintos funkcinės ir ergonominės ypatybės. Būsimieji šio modelio pirkėjai taip pat gali pasirinkti iš naujų odos atspalvių ir salono apdailos variantų. Dėl ilgesnio kėbulo ir pailgintos ratų bazės padidėjusi salono erdvė ypač juntama galinėje sėdynių eilėje, kur įrengtos standartinės sėdynės, o vieta kojoms praktiškai prilygsta aukštesnės klasės sedanams. Bagažinės talpa gali siekti nuo 520 iki 1600 litrų.

Naujoji „BMW 3 Gran Turismo“ serija bus aprūpinta trimis visiškai naujais benzininiais varikliais, išvystančiais galią nuo 135 kW/184 AG iki 240 kW/326 AG. Būsimieji „BMW 3 Gran Turismo“ pirkėjai taip pat galės pasirinkti net iš 5 dyzelinių variklių, kurių galia sieks nuo 110 kW/150 AG iki 230 kW/313 AG. Nepaisant didesnės išvystomos naujų variklių galios, jų efektyvumas yra pastebimai išaugęs. Vidutinės naujų „Gran Turismo“ modelių degalų sąnaudos siekia 4,3-7,7 l/100 km, anglies dvideginio emisija – 112-175 g/km.

„BMW 320i Gran Turismo“, „BMW 318d Gran Turismo“, „BMW 320d Gran Turismo“ modeliuose įrengta standartinė mechaninė greičių dėžė ir galiniai varantieji ratai. Kiti modeliai standartiškai turi automatinę 8 laipsnių „Steptronic“ greičių dėžę.

Visi „Gran Tursimo“ modeliai su benzininiais varikliais ir dyzeliniai „BMW 320d Gran Turismo“ bei „BMW 330d Gran Turismo“ gali būti aprūpinti keturių varančiųjų ratų sistema „xDrive“. Modelyje „BMW 335d xDrive Gran Turismo“ ši sistema yra standartinė. Naujoji „Gran Tursimo“ modelių serija klientams siūlo 18 skirtingų variklio ir transmisijos variantų.

Tarp „BMW 3 Gran Turismo“ apdailos variantų pirkėjai galės rinktis iš „Advantage“, „Sport Line“, „Luxury Line“ ir „M Sport“. Šie modeliai turi platų standartinės įrangos sąrašą, kuriame yra automatinė klimato kontrolės sistema, beraktė užvedimo sistema, vairo stiprintuvas „Servotronic“, šešios oro pagalvės, LED žibintai, aukštos raiškos informacinis ekranas su „iDrive“ valdymu, USB ir „Bluetooth“ jungtys, odinis vairas.

Populiariausias kompaktiškasis premium klasės automobilis „BMW i3“ nuvažiuos dar toliau

Paryžiaus automobilių parodoje pristatomas koncerno kompaktiškas elektromobilis „BMW i3“, turintis naują bateriją ir nuo šiol galintis vienu įkrovimu įveikti iki dviejų kartų didesnį atstumą negu anksčiau. „BMW i3“ modelyje naudojama didesnio tankio (94 Ah) ličio jonų baterija, kuri leidžia įveikti iki 300 km siekiantį atstumą idealiomis sąlygomis. Tuo metu net vyraujant nepalankioms oro sąlygoms, kai reikia naudoti automobilio šildymo sistemą ar kondicionierių, su visiškai įkrauta „BMW i3“ baterija galima nuvažiuoti apie 200 km atstumą.

„BMW i3“ naudojama sinchroninė elektrinė pavara išvysto 125 kW/170 AG galią. Elektromobilis 100 km/val. greitį pasiekia per 7,3 sekundės, įsibėgėjimas iki 60 km/val. užtrunka vos 3,8 sekundės. Prie šių charakteristikų prisideda ir palyginti nedidelis automobilio svoris, siekiantis 1245 kg. Tad „BMW i3“ yra ne tik sportiškiausias ir lengviausias, bet ir efektyviausias elektromobilis savo klasėje.

Naujo tipo „BMW i3“ bateriją pilnai įkrauti naudojant trifazę 11 kW greitojo įkrovimo stotelę bus galima trumpiau negu per 3 valandas. Naudojant buitinį elektros lizdą įkrovimo procesas trunka apie 10 valandų. Be to, atnaujinti „BMW i3“ modeliai yra pritaikyti naujos kartos įkrovimo procesui, kuomet naudojama 50 kW galios nuolatinė srovė. Šiuo būdu elektromobilio 94 Ah bateriją galima įkrauti per 40 minučių, ankstesnio modelio 60 Ah bateriją – vos per 25 minutes.

Atnaujintame „BMW i3“ su talpesne baterija, kaip ir ankstesniajame modelyje, bus galima pasirinkti 2 cilindrų benzininį generatorių su 9 l talpos kuro baku, kuris skirtas įkrauti baterijai ir pailgina maksimalų įveikiamą atstumą papildomais 150 km. Visų dabartinių „BMW i3“ savininkai turės galimybę pakeisti naudojamą bateriją į naują didesnės talpos bateriją (abi baterijos yra identiško dydžio).

„BMW i3“ turės ir naują kėbulo spalvų derinį „Protonic Blue“, kuris iki šiol buvo prieinamas tik sportinio elektromobilio „BMW i8“ pirkėjams. Šio kompaktiško elektromobilio salono viduje naudojamos natūraliu būdu apdirbtų medžiagų – odos, medžio ir vilnos – derinys. Iš viso galima pasirinkti 4 skirtingus elektromobilio interjero apdailos variantus.

Ribotos laidos sportinis elektromobilis „BMW i8 Dark Silver Edition“

Parodoje bus pristatytomas antras ribotos laidos sportinis elektromobilis „BMW i8 Dark Silver Edition“. Jo gamybos pradžia numatyta gruodžio mėnesį, o būsimieji pirkėjai šį modelį galės užsisakyti tik iki 2017-ųjų pradžios.

Elektrinis motoroleris „BMW C evolution“

Koncerno motociklų padalinys „BMW Motorrad“ pademonstruos elektrinį motorolerį „BMW C evolution“. Tai nauja, prieš kelis metus pristatyto elektrinio motorolerio, versija su pagerintomis charakteristikomis. Nuo šiol „BMW C evolution“ yra dviejų versijų, kurios pritaikytos ilgiems nuotoliams ir Europos miestų standartams. Šiuose elektriniuose motoroleriuose, kaip ir atnaujintuose „BMW i3“ modeliuose, naudojamos 94 Ah baterijų celės, kurios leidžia nuvažiuoti gerokai ilgesnį atstumą.

Motoroleriai, skirti ilgiems nuotoliams, išvysto 18 kW/26 AG nuolatinę galią, jų momentinė galia gali siekti 35 kW/48 AG. Maksimalus išvystomas greitis siekia 129 km/val. Su šios versijos motoroleriais galima įveikti maksimalų 160 km atstumą.

Europos rinkai skirta versija, kurią galima vairuoti su A1 kategorijos vairuotojo pažymėjimu, išvysto 11 kW/15 AG galią ir 35 kW/48 AG momentinę galią. Maksimalus išvystomas greitis – 120 km/val., maksimalus atstumas su vienu baterijos įkrovimu – 100 km. Motoroleriuose taip pat naudojama energijos regeneracijos sistema, padedanti įkrauti baterijas stabdymo metu.