Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ leis nemokamai naudotis dviračiais

Dviračių dalinimosi paslaugą Kaune teikianti „CityBee“, prisijungdama prie „Darnaus judumo savaitės“, skelbia leisianti nemokamai naudotis dviračiais. Pasak bendrovės direktoriaus Aurimo Drūčio, siekiant pratęsti iniciatyvą, dviračių dalinimosi paslauga nemokamai bus galima naudotis iki sezono pabaigos.

„Vilniuje kelionės dviračiu tapo ne tik integruoto viešojo transporto dalimi, bet ir gyvenimo būdu. Suteikdami kauniečiams galimybę nemokamai naudotis dviračių dalinimosi paslauga siekiame populiarinti keliones dviračiu šiame mieste bei tapti integruota viešojo transporto dalimi“, – sako Aurimas Drūtys, „CityBee“ direktorius.

Kauniečiai iki sezono pabaigos, spalio 22 d. galės nemokamai naudotis „CityBee“ teikiama dviračių dalinimosi paslauga: nebelieka narystės mokesčio, o pirmos 3 kelionės dviračiu valandos – nemokamos. Kiekvienas pusvalandis po 3 valandų kelionės kainuos 1,49 eur.

Nuo paslaugos teikimo pradžios Kauno miesto gyventojai ir svečiai „CityBee“ dviračiais nuvažiavo virš 20 000 kilometrų ir buvo užfiksuota daugiau nei 9 500 dviračių rezervacijų. Pasak A. Drūčio, trys pirmieji paslaugos mėnesiai parodė, kad kauniečiai buvo pasirengę tokios paslaugos įvedimui: kas mėnesį stebimas vis didesnis besiregistruojančiųjų paslaugai skaičius.

Pasak A. Drūčio, pasaulyje dalinimosi ekonomika patiria tikrą pakilimą: audito ir mokesčių konsultacijų bendrovių tinklo „Pricewaterhousecoopers“ duomenimis, skaičiuojama, kad jos vertė 2025 m. bus 335 mlrd. dolerių (palyginimui, 2013 m. jos vertė siekė 15 mlrd. dolerių). Populiarėja ne tik automobilių dalinimosi, bet ir dviračių dalinimosi paslaugos, miestiečiai atranda alternatyvias automobiliams transporto priemones savo kelionėms.