Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujasis PEUGEOT i-Cockpit® žino viską ir garantuoja važiavimo įspūdžius, kokių dar nesate patyrę

Bendrovė PEUGEOT savo naujuoju PEUGEOTi-Cockpit® automobiliu demonstruoja ateities aplinkos valdymo viziją. Salonas, užtikrinantis intuityvius, saugius ir natūralius valdymo įspūdžius, leidžia pažvelgti į būsimų PEUGEOT automobilių vairuotojo sėdynę. Patobulintas ergonomiškumas, Head Up Display tipo panelė, interaktyvus liečiamas ekranas – tai tobuliausia technologija.

PEUGEOT tyrimo metu buvo surinkti 2,2 mln. PEUGEOT 208, 2008 ir 308 savininkų duomenys apie šiandieninės kartos PEUGEOT i-Cockpit®, siekiant gauti atgalinį naudotojų ryšį ir sukurti dar tobulesnę sistemą. „Naujojo PEUGEOT i-Cockpit® vairuotojas patiria dar didesnį vairavimo malonumą, o tai tiek vairuotojui, tiek ir keleiviui suteikia naujus ir stimuliuojančius pojūčius važiavimo metu, apimančius visą jausmų paletę vienu metu“, – taip naujos technologijos kūrimo procesą aiškina Peugeot prekės ženklo vadovas Maksim Pika.

Prekės ženklo inžinieriai ir dizaineriai iš automobilio salono sukūrė tikrą šedevrą. Gerai sukurtas ir puikiai funkcionuojantis naujasis PEUGEOT i-Cockpit patiks vairuotojui, nes yra ergonomiškas ir intuityvus.

• Naujo dizaino vairas yra dar kompaktiškesnis, todėl vairuotojas turi didesnį regėjimo lauką ir daugiau erdvės kojoms.

Head Up stiliaus 12,3“ indikacijos blokas turi didelės raiškos skaitmeninį ekraną ir pasižymi futuristine grafika. Indikacijos bloką galima nusistatyti pagal savo poreikius. Vairuotojas viską, kas reikalinga, gali matyti savo regėjimo lauke. Animacija ir perėjimai pabrėžia kiekvienos konfigūracijos estetinę pusę.

• 8“ skaitmeninis ekranas atrodo tarsi planšetė tarp armatūros, o interaktyvi technologija ir patobulintas jautrumas suteikia dar daugiau patogumo naudotojui.

Visi šie papildomi įrenginiai išdėstyti aplink centrinę konsolę, kurios žvilgsnį traukiantys chromuoti mygtukai liudija apie aukštą kokybę. Tokius pačius jausmus sukelia ir ypač moderni bei ergonomiška pavarų perjungimo svirtis, reaguojanti į lengvą paspaudimą.

PEUGEOT i-Cockpit leidžia naudotis visomis šiuo metu rinkoje prieinamomis technologijomis:

• 3D navigacija su balso atpažinimo funkcija kartu su informacija apie judėjimą realiuoju laiku – Tom Tom Traffic funkcija – ir galimybe perduoti su navigacija susijusias komandas tiesiai į Head Up ekraną;

Laisvų rankų sistema su balso komandomis ir automatizuotas tekstinių pranešimų valdymas (skaitymas, siuntimas);

• Informacijos apie turimas pagalbos vairuotojui sistemas gavimas;

• Galimybė pajungti Mirror Screen ekraną naudojant Apple CarPlay, Mirrorlink ir Android Auto sistemas.

Instinktyvūs važiavimo įspūdžiai – tai vienas iš pagrindinių PEUGEOT privalumų, o naujasis i-Cockpit dar labiau išplečia galimybes. Pakanka vieno mygtuko paspaudimo, ir vairuotojas patiria beveik visus pojūčius:

• Regėjimas – žaidžiant šviesos intensyvumu, galima keisti salono atmosferą

• Klausa – muzikinės aplinkos nustatymas

• Lytėjimas – sėdynės turi kelias masažo funkcijas

• Uoslė – oro gaiviklis

Standartinė komplektacija siūlo du galimus automobilio salono sąlygų tipus. Vienas iš jų – dinamiškas vairavimo stilius „Boost, o antrasis – ramiam ir patogiam važiavimui skirtas „Relax. Abi aplinkas galima reguliuoti ir taip užtikrinti vairuotojui bei keleiviams asmeninius, unikalius, kvapą užimančius ir neužmirštamus važiavimo įspūdžius.

Naujasis PEUGEOT i-Cockpit yra pažangesnis visais aspektais. Kokybiškesnis, technologiškesnio dizaino, intuityvesnis, asmeniniams poreikiams pritaikomas naujasis i-Cockpit® įgyvendina PEUGEOT viziją apie tai, kokia valdymo aplinka bus naudojama ateityje.

 

Video:https://youtu.be/94Bm3xKZBhw