Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujojo Peugeot Traveller kainos jau paskelbtos

Šiuolaikinės išvaizdos Traveller atspindi mikroautobusų segmento tendencijas ir siūlo keleiviams daugiau ergonomiškumo bei aukštos klasės patogumo. Automobilyje Peugeot Traveller įdiegta nemažai aukštųjų technologijų ir naujausių vairuotojo pagalbos sistemų, kurios šiame segmente yra unikalios.

 • 3D navigacijos sistema su 7 colių jutikliniu ekranu teikia komandas balsu
 • Mirror Screen yra suderinama su Apple CarPlay, MirrorLink ir Android Auto taikomosiomis programomis
 • Vairuotojo išsiblaškymo ir nukrypimo nuo eismo juostos įspėjamoji sistema
 • Eismo ženklų atpažinimo ir greičio patariamoji sistema
 • Nematomų zonų stebėjimo sistema
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema
 • Beraktė įsėdimo sistema ir pėdos jutiklio pagalba automatiškai atsidarančios elektra valdomos slenkančios durys
 • Automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema
 • Spalvotas Head Up ekranas
 • Automatinė Active Safety Brake stabdžių sistema
 • Automobilio statymo Visio Park sistema su galinio vaizdo kamera ir 180° matymo lauku

Peugeot Traveller pirmiausiai siekia prabangos, o komfortą vertina privatūs ir verslo klientai. Ant naujos EMP2 (Efficient Modular Platform 2) platformos gaminami Traveller bus varomi galingais Peugeot naujosios kartos BlueHDi dyzeliniais varikliais, kurių galia svyruoja nuo 95 iki 180 arklio galių ir juos bus galima įsigyti tiek su mechanine, tiek su 6 pavarų automatine greičių dėže. Vidutinės degalų sąnaudos yra nuo 5,1l/100 km ir vidutinis išmetamųjų CO2 dujų kiekis tesiekia 133 g/km – tai geriausias rezultatas šiame segmente. Daug pastangų įdėta tobulinant keleivių saugos sistemas ir tai įrodo neseniai EuroNCAP bandymuose iškovotas didžiausias 5 žvaigždučių įvertinimas.

Naująjį Peugeot Traveller galima pasirinkti nuo 5 iki 9 vietų, iš trijų skirtingo kėbulo ilgio modelių ir keturių skirtingų įrangos lygių skirting lygio įrangos pakopų: Active, Allure, Business ir VIP – du pirmieji yra pirmiausia skirti aktyviems žmonėms ir gausesnėms šeimoms, o Business ir VIP versijos puikiai tiks patogumą ir prabangą vertinantiems verslo klientams.

Traveller kainos prasideda nuo 23 695 eurų ir baigiasi prabangiai įrengtais 180 AG galios VIP modeliais su BlueHDi 6 pavarų automatine greičių dėže. Be gausios standartinės Traveller įrangos yra papildomos įrangos sąrašas, kuris padės kiekvienam klientui susikomplektuoti individualius poreikius tenkinantį automobilį, ar tai būtų stiklinis panoraminis stogas, Bi-Xenon priekiniai žibintai, odinės sėdynės su masažo funkcija, ar net VIP-launge tipo priešpriešais sėdinčių keleivių sėdynės.

Nors oficiali prekyba naujaisiais Peugeot Traveller prasidės tik rudenį, tačiau jau šiandien būsimieji klientai gali juos užsisakyti iš anksto, kad gautų savo išskirtinius Traveller vieni iš pirmųjų.