Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Paaiškėjo kiek kainuos naujasis „Audi Q2“

Liepos mėnesį ant Vilniaus Žaliojo tilto pristatytas naujasis „Audi Q2“ jau šį rudenį išriedės į Lietuvos kelius. Standartinės komplektacijos „Audi Q2“ kaina – 24 000 EUR, o sportinė jo versija kainuos nuo 26 070 EUR (su PVM). Automobilius galima užsisakyti jau dabar, o pirmieji modeliai Lietuvoje pasirodys lapkričio viduryje.

„Audi Q2“ – mažiausias iš rinkoje siūlomų kompaktinių visureigių. Pirkėjams siūlomoje „Audi Q2“ spalvų paletėje – net 12 pasirinkimų. Be to, atskirai galima parinkti spalvas ir medžiagas daliai vidaus apdailos detalių. Norintieji gali įsigyti ir interjerui ypatingo patrauklumo suteikiantį šviesos diodų paketą.

Naujasis „Audi Q2“ – tai puiki transporto priemone tiek kasdieniam naudojimui, tiek pramoginėms išvykoms. Progresyvus dizainas jame suderintas su aukštu funkcionalumu. Šio modelio vairavimo patirtis, o taip pat jo pramoginių bei informacinių sistemų kokybė prilygsta aukštesnių klasių automobilių įrangai. Pavyzdžiui, visi standartinės komplektacijos „Audi Q2“ aprūpinti pažangia „Audi pre sense“ sistema – ji stebi pėsčiuosius, transporto priemones ir kitus kelyje pasirodančius objektus bei įspėja vairuotoją apie galimas grėsmes. Iškilus pavojui, ši išmani sistema pati sumažina greitį ar – esant būtinybei – visai sustabdo automobilį.

Į bazinės komplektacijos „Audi Q2“ taip pat montuojamas progresyvus vairo stiprintuvas, kuris užtikrina puikų automobilio valdymą bei nepriekaištingą vairo jautrumą.

Audi siūlomas variklių asortimentas patenkins bet kurio būsimo Q2 vairuotojo reikalavimus – tiek standartinė, tiek sportinė automobilio versija gali būti komplektuojama su 4 skirtingais varikliais. Pirkėjas gali rinktis TFSI 1,4 l motorą arba vieną iš trijų TDI  1,6–2,00 l tūrio variklių. Jų galingumas svyruoja nuo 85 kW (116 AG) iki 140 kW (190 AG). Galingieji TDI varikliai aprūpinti visų ratų quattro pavara.