Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Peugeot“ Lietuvoje ir SEB bankas siūlys paprasčiau įsigyti automobilį lizingu

Norintieji lizingu įsigyti automobilį nuo šiol tai galės padaryti greičiau ir paprasčiau. „Peugeot Baltic“, bendradarbiaudami su SEB banku, siūlo naują paslaugą – „Peugeot“ lizingą. Apsilankiusieji automobilių salone galės ne tik apžiūrėti norimą įsigyti automobilį, bet ir čia pat pasikonsultuoti dėl jiems tinkamiausių lizingo sąlygų.

„Siekiame, kad mūsų klientai norimą automobilį galėtų įsigyti palankiausiomis sąlygomis. Suprasdami, kad pirkėjų poreikiai skiriasi, lizingu įsigyti siūlome ir lengvuosius, ir krovininius automobilius. Be to, juos įsigyjantiems fiziniams ar juridiniams asmenims siūlomos ir specialios SEB banko sąlygos, geriausiai atitinkančios jų finansines galimybes“, – sako „Peugeot Baltic“ vyriausiasis vadovas Rasmus Tali.

Pasak SEB banko Lizingo departamento direktoriaus Sauliaus Mickaus, ši paslauga buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad automobilio pirkimas būtų kuo paprastesnis, patogesnis ir greitesnis. „Norintiems įsigyti automobilį nebereiks dėl lizingo sąlygų tiesiogiai kreiptis į banką – išsirinkę tinkamą transporto priemonę klientai automobilių salone galės smulkiau aptarti jiems tinkamiausias lizingo sąlygas, užpildyti paraišką“, - sako S. Mickus.

Jo teigimu, klientams, pasirinkusiems „Peugeot“ lizingą, bus taikoma 1,9 proc. palūkanų norma. Pradinė įmoka – nuo 10 proc. automobilio kainos, lizingo laikotarpis – iki 7 metų.