Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Programuotojai ne pelno organizacijoms dovanos tinklalapius

Programavimo mokykla „CodeAcademy“ ne pelno siekiančioms organizacijoms – žmogaus ar gyvūnų teisių gynėjoms, socialinių ar aplinkos problemų problemų sprendėjoms ir kitoms – dovanoja naujus tinklalapius. Juos ateinančio semestro metu sukurs mokyklos studentai-programuotojai.

Programavimo, tinklalapių dizaino, interneto rinkodaros ir kitus kursus nuo rudens Vilniuje vykdanti „CodeAcademy“ mokykla kviečia ne pelno organizacijas teikti paraiškas nemokamiems svetainių sukūrimo ar atnaujinimo darbams.

Mokyklos vadovas Andrius Laška tvirtina, kad studentai geriausiai ir greičiausiai mokosi tada, kai dirba su realiais projektais ir klientais bei iškart mato savo darbo, progreso rezultatus. Dėl šios priežasties mokykla nutarė mokymąsi programuoti sujungti su nauda visuomenei.

„Kito semestro interneto dizaino kurso studentai mokysis kurdami realius projektus – su mūsų dėstytojų pagalba perdarinės arba kurs naujas Lietuvos ne pelno įstaigų svetaines. Mielai jas padovanosime toms organizacijoms, dėl to dabar jas kviečiame užsiregistruoti „CodeAcademy“ svetainėje – šitaip žinosime, kurios įstaigos turi didžiausią svetainių atnaujinimo poreikį“, – sako A. Laška. Susidomėjusius galimybe nemokamai gauti naują svetainę „CodeAcademy“ kviečia užpildyti trumpą paraišką adresu http://www.codeacademy.lt/konkursas/ iki gruodžio 24 dienos. Semestras prasidės nuo sausio, o organizacijos svetaines turėtų gauti maždaug balandžio mėnesį.

 

Info