Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Revolut” programėlė startavo lietuvių kalba, pristatė išmanias taupykles

2018.04.20.

Londone įkurtas fintech startuolis „Revolut” skverbiasi vis giliau į Lietuvos rinką - nuo šiol programėlė veikia ir lietuvių kalba visuose telefonuose, kuriuose lietuvių kalbą vartotojai yra pasirinkę kaip pagrindinę. Lietuvių kalba jau įgalinta iOS vartotojams, o pirmadienį bus pasiūlyta ir telefonams su Android programine įranga.

„Lietuvoje turime jau daugiau nei 100 000 vartotojų. Atsižvelgiant į greitą klientų skaičiaus augimą, buvo akivaizdu, kad lietuviškas programėlės atnaujinimas yra būtinas”, - kalba „Revolut” verslo plėtros vadovas Andrius Bičeika. „Tikime, kad lietuviškai prakalbusi programėlė dar labiau palengvins vartotojo patirtį ir padės Revolut tapti kasdieniu pasirinkimu tvarkant savo finansus”, - pridūrė A. Bičeika.

„Revolut” atstovas tikina, kad didelis Lietuvos vartotojų aktyvumas skatina ieškoti būdų ir klientų aptarnavimą pradėti vykdyti lietuvių kalba.

Kartu su programėlės atnaujinimu klientams pristatomos ir išmaniosios taupyklės „Revolut Vaults” - būdas nusistatyti automatinį taupymą programėlėje. Kaskart atsiskaičius „Revolut”kortele, suma bus suapvalinta iki sveiko skaičiaus, o smulkieji pinigai keliaus į kliento susikurtą taupyklę.

„Jei už kavą mokėsiu €2,50, programėlė sumą suapvalins iki €3, ir €0,50 keliaus į mano taupyklę pasirinktam pirkiniui, tarkime, atostogoms, telefonui, ar pan. Taupyklėje pats nustatau, kokią sumą noriu pasiekti, kam taupau, galiu stebėti savo progresą, o atsižvelgiant į mano atsiskaitymų istoriją, programėlė pateiks apytikrį paskaičiavimą, kada pasieksiu norimą sumą”, - taupyklių veikimą aiškina A. Bičeika.

„Revolut” klientai galės taupyti bet kuria iš 25 programėlėje palaikomų valiutų, taip pat - bitkoinais, laitkoinais ir eteriu. Be smulkiųjų pinigų taupymo, klientai gali nustatyti ir vienkartinius ar periodinius įnašus į taupyklę pasirinktomis savaitės dienomis. Visi taupyklių nustatymai gali būti koreguojami per kelias sekundes, o norima sutaupytų lėšų dalis - perkelta atgal į einamąją sąskaitą.

„Automatinis suapvalintų pinigų atsidėjimas taupymui buvo vienas iš dažniausiai minimų mūsų klientų pageidavimų”, - teigia A. Bičeika. „Daugelis iš mūsų norime taupyti, tačiau neišsiugdome tokio įpročio. Tačiau dabar savo klientams suteikiame labai patogų būdą taupyti pasirinktam tikslui automatiškai ir kasdien, net papildomai apie tai negalvojant. Esu tikras, kad tai gali gerokai pakoreguoti visų amžiaus kategorijų klientų taupymo įpročius”, - kalba „Revolut” verslo plėtros vadovas.

Siekiant tikslo tapti pirmuoju globaliu skaitmeniniu banku, „Revolut” per paskutinius kelis mėnesius pristatė eilę kitų įrankių, tokių kaip geolokacijos technologija paremtas draudimą, išmaniųjų draudimą, galimybę keisti kriptovaliutas per kelias sekundes, vienkartines virtualias korteles, ir kt.

APIE REVOLUT

„Revolut“ veiklą pradėjo 2015 liepą, pristatę pasauliui ambicingą tikslą reformuoti bankinį sektorių. „Revolut“ klientai gali mobiliosios programėlės pagalba vos per minutę atsidaryti einamąją sąskaitą, leisti pinigus 150-ia valiutų visame pasaulyje be papildomų mokesčių, aplikacijoje vienu metu laikyti ir valdyti iki 25-ių valiutų ir jas keisti naudojantis geriausiu įmanomu - tarpbankiniu - valiutų kursu.

Kiek daugiau nei prieš du metus Londone įkurta įmonė visoje Europoje jau pasiekė 1,5 mln. vartotojų, kurie atliko per 80 mln. operacijų, kurių bendra vertė šiandien jau siekia 15 mlrd. JAV dolerių. Vienas iš greičiausiai augančių FinTech startuolių pasaulyje jau sulaukė 88 mln. JAV dolerių iš tokių investuotojų kaip „Index Ventures”, „Ribbit Capital” ir „Balderton Capital”.