Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Dažnai nesusimąstome, kad nuo mūsų virškinimo sistemos priklauso ir viso organizmo sveikata.
Ateinantis peršalimo ligų sezonas šį rudenį kaip niekad kelia daug nerimo sveikatos priežiūros specialistams ir gyventojams.
Protarpinis badavimas – naujas, tačiau sparčiai išpopuliarėjęs mitybos metodas, apie kurį šiuo metu kalba visi.
Artėjančiam rudens sezonui, kuris šiais metais kelia ypač didelį gyventojų susirūpinimą sveikata dėl koronaviruso plitimo, organizmą svarbu paruošti iš anksto.
Straipsniai
Ligas dažniausiai siejame su nepriklausančiais nuo mūsų dalykais ...
Vėžinių navikų gydymas kartais prilyginamas kambarinio augalo laistymui naudojant gaisrinę žarną ...
Šiandien trečdalis suaugusiųjų visame pasaulyje skundžias aukštu kraujospūdžiu, kai 1900 m. šią problemą turėjo vos 5 proc. gyventojų.
Mažiausiai serga, regis, Vilniaus, Kauno ir Šalčininkų gyventojai ...
pie 32 milijonams moterų pasaulyje nėštumo metu nustatoma anemija. Dažniausia jos priežastis – geležies deficitas kraujuje. Geležies deficitas turi įtakos nėštumo išeitims bei vaisiaus vystymuisi.
Naujausiame mokslinio žurnalo „Neurology“ (liet. „Neurologija“) numeryje pristatomas tyrimas, kurio autoriai teigia, jog žmonėms, kuriems pasireiškia insulto simptomai, net ir nepatyrus galvos smegenų pažeidimo gresia atminties ir mąstymo sutrikimai.
Perkantiesiems kompensuojamuosius vaistus vaistininkas privalo siūlyti atitinkamus vaistus už mažiausią kainą
Graikiniai riešutai ne tik mažina cholesterolio kiekį kraujuje. Širdies ir kraujagyslių ligų riziką jie veikia ir kitais būdais, teigia amerikiečių mokslininkai žurnale „Journal of Nutrition“.
Krūties vėžys – dažna onkologinė moterų liga Lietuvoje ir kitose šalyse
Vis daugiau lietuvių internetu perka ne tik pigių avialinijų bilietus, bet ir vietoje įprastos vaistinės užsuka į elektroninę