Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

2018 metų baldų mada

Kiekvienas baldų salonas keičia baldų ekspoziciją kintant tendencijoms, tad dažnai būtent iš naujienų vitrinose galima spręsti apie populiariausius baldų modelius. Plačiau apie tai, kokie baldai ir spalvos interjere bus madingi šiemet, - šiame straipsnyje.
Nuotraukos

2018.02.13.

Kiekvienais metais kintančios madų tendencijos paliečia ne tik drabužių industriją. Interjero ir baldų mados taip pat egzistuoja. Tam tikros nuostatos leidžia spręsti, koks baldas bus madingas, kokios detalės bus pabrėžiamos interjero dizainerių ir ką vertėtų rinktis. Kiekvienas baldų salonas keičia baldų ekspoziciją kintant tendencijoms, tad dažnai būtent iš naujienų vitrinose galima spręsti apie populiariausius baldų modelius. Plačiau apie tai, kokie baldai ir spalvos interjere bus madingi šiemet, - šiame straipsnyje.

Skandinavišką minimalizmą keis prabanga

Visa tai, kas buvo madinga iki šiol, pavyzdžiui, baltos ir pilkos spalvų žaismas namų interjere ir preciziška tvarka bei minimalizmas, šiemet atsiras antrame plane. Skandinavišką baltos spalvos dominavimą, keletą metų vyravusį būsto interjere, 2018-aisiais metais išstums šeštojo dešimtmečio „glamūras“. Jis gali priminti modernų stilių, tačiau čia daugiau reikšmės turi prabangus baldų dizainas, daugiau dėmesio skiriama detalėms.

Kalbant apie spalvas ir medžiagas, dominuos natūralaus medžio baldai, tamsios spalvos. Šių metų baldų tendencijų pavyzdžiu galėtų tapti amerikietiški baldai „Adorno“. Jų baldų parduotuvė Kaune ir Vilniuje traukia klasikos gerbėjus bei tuos, kurie nori į interjerą įnešti solidumo ir elegancijos.

Šiais metais daug dėmesio bus skiriama aptakioms formoms ir lenktoms linijoms. Jei iki šiol dominavo aštrūs kampai ir griežtos formos, tai po truputį bus grįžtama prie švelnesnių siluetų, praėjusį šimtmetį primenančių formų. Kitaip tariant, klasikinis baldų stilius ir dizainas vėl grįžta į madą.

Vertėtų paminėti, kad prabanga bus ne tik detalėse, bet ją atspindės ir baldų apmušalai. Baldų salonus užkariaus aksomas ir veliūras. Madingos bus itin sodrios ir tamsios spalvos: mėlyna, vyšninė, raudona, taip pat ruda. Baldus puoš stambūs raštai ir ornamentai. Greitoji mada nebebus tokia aktuali, mat sustiprės skatinimas atsigręžti į ilgaamžius, itin patvarius gaminius. Amerikietiški baldai „Adorno“ siūlo iš aukštos kokybės pagamintus, ilgus metus tarnaujančius baldus, tad vienas iš variantų atsinaujinti namus – užsukti į šiuos salonus ir išsirinkti patinkančius baldus.

Pabrėžiamas autentiškumas

Madinga produkcija vitrinas užpildys kiekviena baldų parduotuvė Kaune ar salonas bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Tačiau prie stilingo namų interjero formavimo reikia ir pačio būsto šeimininko indėlio bei laiko. Tai reiškia, jog pasirinkus prabangius baldus, namai neturėtų priminti viešbučio vestibiulio – kuo daugiau asmeninių detalių ir daiktų parinksite bei įkomponuosite, tuo autentiškiau ir stilingiau atrodys jūsų namai.

Daugelis lietuvių yra stipriai įsitraukę į stilingo ir madingo interjero kūrimą, įvairiuose miestuose ieško autentiškų ir išskirtinių baldų: senovinių krėslų, madingų ir stilingų sofų, išskirtinio stiliaus spintų ar valgomojo stalų. Visgi, stilius yra šiek tiek daugiau nei tik madingų baldų kompozicija būsto svetainėje. Pasirinkti baldai suteikia patalpai nuotaiką, o papildomos detalės – autentiškumą.

Ieškote kuo atnaujinti namus, bet nežinote kaip išsirinkti iš gausios pasiūlos? Ar bijote pasiklysti tarp kasmet kintančių interjero madų tendencijų? Rinkitės klasiką ir būtinai pridėkite savo charakterio, jums būdingo braižo. Tamsaus medžio baldai ir subtilios dekoracijos, raižiniai, lenktos linijos bei prabangūs minkštųjų baldų gobelenai visuomet madingi, o šiemet jie dar labiau akcentuojami. Tad rinktis tikrai bus iš ko.

2018-aisiai madinga bus ne tik klasika, madinga bus aukšta kokybė. Šiek tiek investavus, džiaugtis stilingais, patogiais ir visada madingais baldais galėsite dar ilgą laiką. Jie puoš namus ir džiugins ne tik Jūsų, bet ir svečių akis.

Nuotrauka Amerikietiskibaldai.lt