Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Trys Lietuvos motokrosininkai šį savaitgalį varžysis su Europos ir pasaulio geriausiais -

Šį savaitgalį Latvijoje Kegums motokroso trasoje su geriausiais Europos ir pasaulio motokroso lenktynininkais varžysis net trys lietuviai – Arminas Jasikonis, Dovydas Karka ir Arnas Milevičius.

Gegužės 6 – 7 dienomis Latvijoje vyks 7-as Pasaulio motokroso čempionato etapas bei Europos motokroso EMX125 ir EMX250 klasių čempionato etapai. Šiose varžybose Arminas Jasikonis atstovaus gamyklinei „Suzuki“ komandai ir važiuos galingiausioje „MXGP“ klasėje. Tuo tarpu kiti du lietuviai Dovydas Karka, atstovaudamas belgų komandai „Creymert racing“, ir Arnas Milevičius, atstovaudamas „Pakruojo Robusta“ komandai varžysis  – Europos čempionato EMX250 klasės važiavimuose.

Balandžio 23 dieną, Olandijoje vykusiame šeštajame šio sezono pasaulio motokroso čempionato etape, lietuviui Arminui Jasikoniui pavyko pagerinti savo asmeninį rekordą. Jis šiose lenktynėse finišavo septintoje vietoje. Taip aukštai A.Jasikonis per karjerą dar nėra buvęs. Aukščiausia pasiekta lenktyninko pozicija jo karjeroje buvo vienuolikta.

Ar pavyks „Suzuki“ gamyklinei komandai atstovaujančiam lietuviui išlaikyti tokį pat aukštą rezultatą, ar jį pagerinti, paaiškės gegužės 7 dieną vyskiančiose MXGP klasės važiavimuose. Šioje klasėje favoritas yra laikomas slovėnas Tim Gajser.

Tuo tarpu Dovydas Karka ir Arnas Milevičius dėl aukščiausių pozicijų jau kovos gegužės 6 dieną. Jų šeštadienį lauks kvalifikaciniai bei primasis finalinis EMX250 klasės važiavimai.

Daugiau informacijos apie Latvijoje vyksiantį 7-ą Pasaulio motokroso čempionato etapą bei Europos motokroso EMX125 ir EMX250 klasių čempionato etapus galima rasti http://www.mxgplatvia.lv/