Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

“Nemuno žiede” - semi-pro šonaslydžio lygos finalas

Praėjusį savaitgalį Kačerginės “Nemuno žiedo” trasoje vyko įspūdingas, visą Semi-Pro lygos sezoną vainikuojantis “Battery driftingo pirmenybių”

finalas. Tai  pusiau profesionalų šonaslydžio lygos varžybos, kurios visą sezoną drebino įvairius Lietuvos miestus, bei miestelius.

Pilotų rojumi laikomoje “Nemuno žiedo” trasoje dėl finalo taurės susirungė net 30 pilotų. Ypatingai stipri konkurencija ir bekompromisės kovos dėl čempiono titulo tapo pagrindine varžybų vinimi. Tačiau, ne visada užtenka nepriekaištingų vairuotojų sugebėjimų sėkmei užtikrinti, šįsyk neapseita be sunkių automobilių gedimų. Viešniai iš Maskvos, Ekaterinai Sharabinai, dėl techninių kliūčių teko pasitraukti iš varžybų šioms net neprasidėjus. Dėl patirtos nesėkmės pilotė buvo pakviesta į teisėjų bokštelį padėti vertinti dalyvių šou elementus.

Finale sėkmė apleido ir sezono favoritą Gediminą Levicką. Net į TOP4 nepatekusiam lygos pirmūnui šį kartą nugalėtojo titulą teko perleisti A.

Vasiliauskui. Techniškai Andrius Vasiliauskas yra PRO lygos pilotas ir žemesnės lygos varžybose dalyvauti negali, tačiau šį kartą jam buvo leista dalyvauti važiuojant neįskaitoje. Puikius šonaslydžio įgūdžius demonstruojančiam pilotui tai buvo net antra pergalė drifto varžybose šį savaitgalį. Antrąją vietą “Battery driftingo pirmenybių” finale užėmė savo lygoje važiavęs pilotas D.Macpreikšas, o trečiąją - L.Garalevičius.

Po varžybų tik simbolinėmis remėjų dovanomis ir šampanu pasveikinti pilotai greitu metu bus apdovanojami šonaslydžio sezono uždarymo vakarėlyje, kartu su visais kitais metų geriausiais pilotais.

 

Akvilė Balsytė