Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Ralistų žmonos išbandys savo vyrų vaidmenis Moterų ralyje

Į pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį „Moterų ralį“ veržiasi gerai Lietuvoje žinomų lenktynininkų Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo antrosios pusės. Kiekviena jų bandys įsijausti į savo vyrų, ralistų vaidmenis ir perprasti, kuo tas ralis žavus, žvelgiant iš vairuotojo ir šturmano pozicijų.

„Wellman Rally Team“ komandos lenktynininkai M. Samuitis ir R. Šaučikovas kartu ekipaže važiuoja jau daugiau nei 6 metus. Tuo tarpu jų moterys Monika Gavrilenkaitė ir Jelena Šaučikovienė į ekipažą drauge atsisės pirmą kartą. Skiriasi ir merginų požiūris į automobilių sportą.

 „Man labai patinka stebėti ralį. Visada važiuoju pažiūrėti gražių, greitai važiuojančių automobilių dulkėtuose keliuose. O jei dar būna geras oras, tai išvis puiku“, – kaip tikra automobilių sporto fanė sakė M. Gavrilenkaitė, Martyno Samuičio antroji pusė.

Jelenos Šaučikovienės nuomonė priešinga. Pasak jos, jai sunku suprasti šią sporto šaką, nors kiek įmanydama stengėsi atrasti jame kažką žavaus.

„Kai tik vyras rimtai įsitraukė į šį savo pomėgį, nuoširdžiai bandžiau suprasti kuo tas automobilių sportas jį traukia. Važiuodavau, eidavau per purvynus, brūzgynus, stovėdavau greičio ruožuose ir žiūrėdavau į pralekiančius sportinius bolidus, tačiau neradau nieko tame įdomaus sau. Nemanau, kad „Moterų ralyje“ irgi suprasiu, kas taip traukia vyrą į automobilių sportą, tačiau tikiu, kad pajusime, kas yra lenktyninis azartas ir tiesiog turėsime, kiek kitokį savaitgalį“, – sakė Ramūno Šaučikovo žmona.

Paklausus „Wellman Rally Team“ lenktynininkų Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo, ar lengvai išleido savo antrąsias puses į „Moterų ralį“, vyrai chorų atsakė: „Tegu važiuoja, nes visas savaitgalis suplanuotas treniruotėms“.  Tuo tarpu visoms „Moterų Ralio“ dalyvėms lenktynininkai linkėjo pasikrauti geros energijos dozę, o kasdienybę nusispalvinti įvairesne spalvų gama – ne tik vien pilka ar juoda.

Balandžio 11 d. Vilniuje startuosiančiame „Moterų Ralyje“ Monika Gavrilenkaitė savo jėgas išbandys lenktynininkės kėdėje, o Jelena Šaučikovienė bandys perprasti šturmanavimo subtilybes.