Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Vila Viesai – vestuvininkų pas mus laukia malonios staigmenos

Nuo šiol „Vila Viesai“ ypatingai patraukli tampa ir tiems, kurie planuoja kelti vestuves.
Nuotraukos

Prie Viesų ežero įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Vila Viesai“ mūsų skaitytojai jau puikiai žino. Tikėtina, kad ne vienas joje jau praleido savaitgalį ar net visas atostogas, nes kas gali būti geriau už ramų ir saugų poilsį įstabaus grožio, puikiai prižiūrimoje sodyboje?

 

Nuo šiol „Vila Viesai“ ypatingai patraukli tampa ir tiems, kurie planuoja kelti vestuves. Visi sutiksime, kad svečiams vestuvės – viena gražiausių ir linksmiausių švenčių, tačiau jauniesiems ir jų tėvams tai – ypatingų rūpesčių ir išlaidų metas.

„Suprasdami, kokia svarbi šventė yra vestuvės, dirbame taip, kad sumažintume jaunųjų išlaidas, tačiau tai nepakenktų pačiai jų šventei“ – nusišypso vilos savininkė Stanislava. – „Būtent todėl peržiūrėjome savo koncepciją ir nusprendėme, kad nuo šiol vestuvės, bus ne tik svarbiausias įvykis jaunųjų gyvenime, bet ir išskirtinės svarbos renginys „Viloje Viesai“.

„Bandėme įvairius variantus, tačiau praktika parodė, kad geriausia, kai vienu metu vyksta vienas „renginys“, tad nuo šiol vestuvininkams bus paliekama visa sodyba. Taip turėtų būti paprasčiau. Kiti svečiai tą savaitgalį ar tomis dienomis, kai čia vyks vestuvės, priimami nebus. Norėtume rasti vietos visiems norintiems, tačiau vienu metu darant kelis darbus, gerai padaryti neišeina nė vieno. Būtent todėl nusprendėme, kad jau geriau viena, be priekaištų surengta šventė, negu betikslis mėtymasis, kenkiantis tiek mums, tiek gadinantis nuotaikas svečiams. Nors sodybos teritorija – ganėtinai didelė, ji yra uždara, stebima, tad tiek jaunieji, tiek ir vestuvių svečiai galės jaustis ramūs ir saugūs. Nereiks papildomai „ganyti“ ir vietoje nenustygstančių vaikų“. – pasakoja šeimininkė.

„Paprastai į vestuves žmonės atvyksta pasipuošę, išsičiustę. Merginos ir moterys, dažniausiai, avi aukštakulnius, tačiau toli gražu ne visur tai yra įvertinama. Yra tekę matyti ir lankytis tikrai puikiose, ypatingai įrengtose ar gražiose vietose esančiose sodybose, kurių savininkai pamiršo tik vieną detalę – patogų grindinį arba šaligatvį nuo automobilių stovėjimo aikštelės iki pagrindinių pastatų. Mes šios klaidos nekartojome ir ne tik pasirūpinome stovėjimo aikštele, kurioje vienas šali kito gali tilpti du – trys autobusai, bet ir nutiesėme nuo jos takelius. Visi pastatai yra lengvai ir saugiai pasiekiami net ir avint aukštakulnius. Manau, kad merginos tai tikrai įvertins.“

„Dar vienas dalykas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį – pagrindinės salės puošyba. Nors vadinamės „kaimo turizmo sodyba“, pagrindinė iškilmių salė yra įrengta labai prabangiai, tad vestuvininkams kaip ir nebereikia papildomai jos puošti. Žinoma svečiams pageidaujant salė gali būti dekoruota papildomai, tačiau galvojant apie tai, kaip sumažinti nebūtinas išlaidas, puošimo galima ir atsisakyti.“ – vieną iš „paslapčių“ išduoda Stanislava. – „Siekdami, kad būtų dar smagiau, jauniesiems esame parengę keletą malonių staigmenų. Stengiamės nežiūrėti į atvažiuojančius kaip į klientus. Norime, kad jie taptų jeigu ne draugais, tai bent jau bičiuliais. Būtent todėl jaunųjų nuo šiol pas mus lauks arba rankomis siuvinėtos ir specialiai jiems skirtos servetėlės, arba mūsų pastangomis papildomai papuoštas vaišių stalas. Labiau linkstame į papildomą stalo puošybą, kuria galės grožėtis, o vėliau – ir mėgautis, visi susirinkusieji, nes jaunųjų staigmenos lauks ir jų kambaryje. Tai bus.... Nesinori visko išpasakoti, nes tada staigmenos nustos būti staigmenomis. Tiesiog esu įsitikinusi, kad jaunieji, pavargę nuo šventės ir pasitraukę į savo pirmosios nakties „menę“ bus maloniai nustebinti. Juk, šiaip ar taip, bet jiems tai – įspūdingas, nepakartojamas laikas, tad ir naktis turėtų būti įsimintina ir nepakartojama.“

„Galiausiai, suprasdami, kad gyvenimas nesibaigia vestuvėmis, „mūsų“ jaunavedžiams paruošėme specialų „komercinį pasiūlymą“. Gal skamba kiek sausokai, tačiau pats pasiūlymas – labai praktiškas“. – prasitaria Stanislava – „Tie, kas pas mus švęs vestuves ir norės sugrįžti, iškart gaus nuolaidą tiek atostogoms, tiek ir krikštynoms. Pastarajai, tiesiogiai su vestuvėmis susijusiai, šventei mes taip pat turime parengę kai ką įspūdingo, tačiau apie tai dabar tikrai nepasakosiu. Verčiau palaukime, kol tėvais tapę vestuvininkai grįš pas mus antrai, trečiai, o gal net ir ketvirtai krikštynų šventei ir patys pasidalins įspūdžiais“ – paslaptingai nusišypsojusi pokalbį baigia svetingosios „Vila Viesai“ šeimininkė.

 

Prim.lt