Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

iCBerry — produktas moters sveikatos palaikymui

Biologiškai aktyvus maisto papildas, skirtas cistito profilaktikai ir moters intymios sveikatos palaikymui ir gerinimui.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Daugelis moterų ne iš nuogirdų žino, kas tai yra cistitas. Didesnė dalis visų cistitu sirgusių moterų, šia kankinančia ir nemalonia liga sirgo kelis kartus. 90% atvejų šlapimo pūslės uždegimus sukelia mikrofloros pažeidimai, kai naudingų laktobakterijų, besikaupiančių makšties gleivinėje skaičius sumažėja, o kenksmingų bakterijų (stafilokokų, streptokokų, žarnyno lazdelių) – padidėja. Kenksmingosios bakterijos patenka į šlapimo pūslę ir sukelia uždegimą. Ne visada tinkamas
cistito gydimas duoda teigiamus rezultatus.
Mikrofloros disbalansas sukelia vis naujus ir naujus ginekologinius (kolpitą, kandidozę, vaginozę, gimdos kaklelio uždegimus) ir urologinius ( cistito pasikartojimus, uretritą) susirgimus. Taip atsiduriama uždarame rate, iš kurio ištrūkti labai
sunku. Kokį gydymo metodą bepasirinktumėte , kol neatstatysite mikrofloros balanso, šie susirgimai Jus pastoviai kamuos arba Jums nepavyks išvengti rimtų komplikacijų – pielonefrito ar net nevaisingumo.
Užkirsti kelią disbakteriozei ir išsivaduoti nuo cistito Jums gali padėti naujas, natūralus kompanijos Vision produktas - iCBerry.

  • Visoms moterims cistito profilaktikai ir turinčioms intymios mikrofloros disbalansą
  • Moterims urogenitalinės sferos susirgimų profilaktikai
  • Moterims cistito recidyvų profilaktikai
  • Moterims, vartojančioms hormonines kontraceptines priemones
  • Moterims, sergančioms lėtiniais medžiagų apykaitos susirgimais
  • Moterims prieš menopauzę ir klimakteriniu periodu
  • Peršalimų profilaktikai
  • Moterims, planuojančioms nėštumą
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Smart Food kokteiliai — ir malonu, ir sveika
Biologiškai aktyvus maisto papildas, skirtas cistito profilaktikai ir moters intymios sveikatos palaikymui ir gerinimui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Gyvenimas su apsauga!
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Puikiai subalansuota Deecleance produkto formulė jungia aštuonias, priešparazitiniu poveikiu pasižyminčias, unikalias sudedamąsias dalis.
Išskirtinė EazyLAX formulė jungia septynias unikalias augalinės kilmės sudedamąsias dalis, kurios be žalos organizmui suteikia lengvą vidurius laisvinantį poveikį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Rekomenduojama naudoti sąnariams ir raumenims prieš numatomus fizinius krūvius, prieš ir po treniruočių, norint išvengti sportinių traumų, palengvinti atkuriamuosius procesus po fizinių krūvių, esant raumenų ir sąnarių skausmams.
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro aštuoni universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.