Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Organizmo valymui Detox+

Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Pirmasis žingsnis kelyje į sveikatą - išvalyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų. Organizmo išvalymas padidina imunitetą, pagerina medžiagų apykaitos procesus, padeda kontroliuoti svorį ir stiprina fizinį aktyvumą.

Puikios Detox+ sudėties dėka yra įmanoma labai gerai išvalyti virškinamąjį traktą natūraliomis švelniomis medžiagomis. Taip veikia gauruotoji unkarija (katės nagas) - veiklioji Detox+ sudedamoji dalis. Augalas pasižymi priešuždegiminėmis ir spazmus mažinančiomis savybėmis. Puikiai valo organizmą po sintetinių vaistų vartojimo, mažina šalutinį chemoterapijos ir spindulinės terapijos poveikį. Detox+ yra natūralus gamtinis antibiotikas, imunomoduliatorius. Mažina kenksmingą aplinkos poveikį. Stiprina imuninę sistemą ir didina atsparumą streso sukeltiems veiksniams. Ląstelės lygmenyje valo organizmą nuo šlakų ir toksinų. Valo žarnyno traktą, kepenis, tulžies pūslę, inkstus. Veiksmingas prieš mikrobus, padeda esant augliams. Vartojamas sutrikus imuninei sistemai, efektyvus kompleksiškai gydant AIDS., piktybinius auglius, sveikstant po infekcinių ligų ir esant asteninėms būsenoms. Grąžina darbingumą ir gerą nuotaiką.

Detox+ veikia kiekvieną organizmo ląstelę. Išveda iš ląstelės tik kenksmingas medžiagas, palikdamas gerąsias. Naudojant Detox+ nereikia laikytis specialių dietų ar badavimo.

Vienos kapsulės sudėtis: 

Gauruotosios unkarijos (Uncaria tomentosa.) 380 mg


Perspėjimas vartotojui: preparato negalima vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims, po organų transplantacijos. Nevartoti esant padidėjusiam jautrumui preparato sudedamosioms dalims. Nerekomenduojams vaikams iki 12 metų. 

Vartojimo nurodymai: po vieną kapsulę du kartus dienoje prieš valgį, užsigeriant vandeniu.

Kam reikėtų vartoti Detox+:

  • Žmonėms, gyvenantiems užterštuose rajonuose
  • Žmonėms, sergantiems ūminėmis ligomis, kurios atsiranda dėl organizmointoksikacijos, arba pačios sukelia šlakų susidarymą
  • Žmonėms, kurie nesilaiko sveikos mitybos taisyklių
  • Žmonėms, kurių imuninė, kvėpavimo bei širdies ir kraujagyslių sistemos yra nusilpusios
  • Žmonėms, sergantiems alerginėmis ir odos ligomis
  • Žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir rūkoPasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.