Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Organizmo valymui Detox+

Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Pirmasis žingsnis kelyje į sveikatą - išvalyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų. Organizmo išvalymas padidina imunitetą, pagerina medžiagų apykaitos procesus, padeda kontroliuoti svorį ir stiprina fizinį aktyvumą.

Puikios Detox+ sudėties dėka yra įmanoma labai gerai išvalyti virškinamąjį traktą natūraliomis švelniomis medžiagomis. Taip veikia gauruotoji unkarija (katės nagas) - veiklioji Detox+ sudedamoji dalis. Augalas pasižymi priešuždegiminėmis ir spazmus mažinančiomis savybėmis. Puikiai valo organizmą po sintetinių vaistų vartojimo, mažina šalutinį chemoterapijos ir spindulinės terapijos poveikį. Detox+ yra natūralus gamtinis antibiotikas, imunomoduliatorius. Mažina kenksmingą aplinkos poveikį. Stiprina imuninę sistemą ir didina atsparumą streso sukeltiems veiksniams. Ląstelės lygmenyje valo organizmą nuo šlakų ir toksinų. Valo žarnyno traktą, kepenis, tulžies pūslę, inkstus. Veiksmingas prieš mikrobus, padeda esant augliams. Vartojamas sutrikus imuninei sistemai, efektyvus kompleksiškai gydant AIDS., piktybinius auglius, sveikstant po infekcinių ligų ir esant asteninėms būsenoms. Grąžina darbingumą ir gerą nuotaiką.

Detox+ veikia kiekvieną organizmo ląstelę. Išveda iš ląstelės tik kenksmingas medžiagas, palikdamas gerąsias. Naudojant Detox+ nereikia laikytis specialių dietų ar badavimo.

PAGRINDINIAI KOMPONENTAI

Katės nagas

Katės nage yra labai daug alkaloidų (rinofilino, pteropodino, izopteropodino, mitrafillino), kurie yra galingi imunomoduliatoriai. Taip pat katės nagas pasižymi stipriomis uždegimus slopinančiomis savybėmis.

Imbiero šaknis

Imbieras pasižymi detoksikuojančiomis savybėmis, gerina virškinimą, padidina energijos ir medžiagų apykaitos procesus organizme, sustiprina imunitetą.

  

Perspėjimas vartotojui: preparato negalima vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims, po organų transplantacijos. Nevartoti esant padidėjusiam jautrumui preparato sudedamosioms dalims. Nerekomenduojams vaikams iki 12 metų. 

Vartojimo nurodymai: po vieną kapsulę du kartus dienoje prieš valgį, užsigeriant vandeniu.

Kam reikėtų vartoti Detox+:

  • Žmonėms, gyvenantiems užterštuose rajonuose
  • Žmonėms, sergantiems ūminėmis ligomis, kurios atsiranda dėl organizmointoksikacijos, arba pačios sukelia šlakų susidarymą
  • Žmonėms, kurie nesilaiko sveikos mitybos taisyklių
  • Žmonėms, kurių imuninė, kvėpavimo bei širdies ir kraujagyslių sistemos yra nusilpusios
  • Žmonėms, sergantiems alerginėmis ir odos ligomis
  • Žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir rūkoPasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Pilnavertis fitoestrogenų, vitaminų ir mineralų rinkinys brandžios moters sveikatai ir grožiui palaikyti. Atitolina klimakso pradžią, palengvina jo simptomus
Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas – papildomas probiotinių mikroorganizmų (bifidobakterijų ir laktobacilų), pieno rūgšties mikroorganizmų, fruktooligosacharidų šaltinis.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo