Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

VS sveikos venos (VenoStrong)

Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.

Naujas Vision kompanijos produktas VenoStrong veikia visas venų nepakankamumo atsiradimo priežastis ir padeda su jomis susidoroti. Unikali natūralaus produkto formulė sukurta specialiai daugiaplaniam veninės sistemos veikimui. Kuriant natūralų kompleksą VenoStrong buvo atrinktos geriausios augalinės kilmės sudedamosios dalys, kurios jau užsirekomendavo kaip pačios efektyviausios, veninę sistemą palaikančios gamtinės priemonės.

 • Apelsinų vaisių ekstraktas yra unikalus, natūralus diosmino ir hesperidino, gaunamų laboratorijose, šaltinis. Jis gali suteikti venoms tonizuojantį poveikį, sustiprinti kraujagyslių sieneles, mažinti venų išsiplėtimą, padidinti jų tonusą ir sumažinti venų patinimą. Citrusinių vaisių žievelių ekstraktas palengvina savijautą esant veniniam nepakankamumui, padeda sumažinti tinimus, sunkumą kojose, niežulį, mėšlungį, pavargusių kojų sindromą ir gali efektyviai padidinti ištvermę ir darbo našumą.
 • Vynuogių išspaudų ekstraktas gali padėti sumažinti skausmus, traukulius, tirpimą ir dilgčiojimą, ypač naktį. Gali pagerinti kraujo apytaką venose.
 • Gotų kolos ekstraktas gali pagerinti kraujo apytaką, sumažinti spaudimą venose, gali padėti greičiau atsistatyti kraujagyslių sienelėms, sumažinti tinimą.
 • Papajos ekstraktas turintis papaino fermento, gali mažinti kraujo klampumą, gerinti mikrocirkuliaciją, skaldyti trombocitų susikaupimus ir ant kraujagyslių sienelių susidariusias nuosėdas, taip padėdamas išvengti tromboflebito.

VenoStrong kompleksas iš karto veikia visas lėtinio veninio nepakankamumo priežastis. Jis ne tik pašalina negalavimo simptomus, bet ir apsaugo nuo rimtų komplikacijų, kurios dažnai lydi veninį nepakankamumą, atsiradimo.

Vartojant VenoStrong Jūsų kojos bus gražios, jų neskaudės. Jausite jėgą ir lengvumą jose, žavėsite aplinkinius savo puikia eisena!

Veno Strong — visas pasaulis po Jūsų kojomis!

.
Kam reikalingas gelis VenoStrong:
 • Tiems, kam tinsta kojos, kas jaučia sunkumą jose;
 • Tiems, kuriems išryškėja pakitusios venos ir atsiranda kraujagyslių „žvaigždutės“;
 • Tiems, kurie jaučia diskomfortą blauzdose ir kurios naktimis kamuoja kojų raumenų traukuliai;
 • Tiems, kurie ilgą laiką stovi arba sėdi vienoje vietoje;
 • Toms, kurios dažnai avi aukštakulnius;
 • Tiems, kurie linkę sirgti širdies-kraujagyslių ligomis
 • Visoms moterims, nes jų hormonų svyravimai gali sukelti lėtinį venų nepakankamumą;
 • Vyresniems, nei 30 metų žmonėms;
 • Tiems, kurie mažai sportuoja;
 • Tiems, kurie turi antsvorį;
 • Tiems, kurie rūko, arba neseniai metė rūkyti.

 


Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo