Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistema

Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
Kontaktiniai duomenys
Kareivių g.19-118
LT-09133 Vilnius
tel.: +370 686 01411
faks.: +370 5 2031517
ddaiva@dasfa.lt
www.dasfa.lt, www.penetron.lt
Nuotraukos

PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistema

 

Siūlome unikalią PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistemą, daugelyje pasaulio šalių naudojamą virš 50 metų ir pripažintą statybos profesionalų!

PENETRON sistemos cheminiai komponentai 60 cm. (atskirais atvejais iki 90 cm.) įsiskverbia į drėgno betono struktūrą, reaguoja su betono sudedamosiomis dalimis, užpildydami betono poras, kapiliarus ir mikro įtrūkimus netirpiais, chemiškai atspariais kristalais. Tokiu būdu, apsaugą vandens pralaidumui iki W14 ir daugiau įgauna visa betono konstrukcija. Apdorojimas PENETRON 20% padidina betono stiprumą bei iki 100 ciklų padidina atsparumą šalčiui. Leidžiamas apdoroto betono kontaktas su geriamu vandeniu.

Betonas, apdorotas PENETRON, įgyja atsparumą karbonatų, chloridų, sulfatų, nitratų, taip pat bakterijų, grybelių, dumblių ir jūros organizmų poveikiui. Nesudaro membraninės plėvelės ant betono paviršiaus, išlieka betono pralaidumas garui.

Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui:

  • PENETRON – sausas mišinys, skirtas surenkamų ar monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų, paviršių ir tinko sluoksnių iš cemento-smėlio skiedinių hidroizoliacijai per visą storį.
  • PENECRETE – sausas mišinys, skirtas įtrūkimų, siūlių, sudūrimų, sujungimų, sąsajų, komunikacijų įvadų statiškai apkrautose surenkamose ir monolitinėse betono konstrukcijose hidroizoliacijai.
  • WATERPLUG – sausas mišinys, skirtas greitam slėginių pratekėjimų likvidavimui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų.
  • PENEPLUG – sausas mišinys, skirtas momentiniam slėginių pratekėjimų sulaikymui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų (gali būti naudojamas po vandeniu).
  • PENETRON ADMIX – priedas, skirtas surenkamų ir monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų bei gaminių hidroizoliacijai per visą storį betonavimo/gamybos metu.

PENETRON efektyvu, profesionalu, tačiau paprasta ir ekonomiška naudoti.

PENETRON medžiagos sudaro hidroizoliacinį sluoksnį, kurio nereikia prižiūrėti, remontuoti arba keisti, hidroizoliacinės savybės išlieka visą betono gyvavimo laikotarpį. Lyginant su kitais hidroizoliavimo būdais, PENETRON yra labai ekonomiškas dėl mažos medžiagų išeigos (0,8-1,1 kg/m2), nedidelių darbo sąnaudų bei nesudėtingo paviršių paruošimo ir padengimo technologijos.

 UAB DASFA ir Ko vienintelis oficialus Penetron® atstovas Lietuvoje.

www.penetron.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Klinkerio ir keraminės plytos, klinkerinės plytelės už gerą kainą tiesiai iš gamintojų Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje.
UAB „DASFA ir Ko“ siūlo Jums Vokiečių gamintojo MAGE Roof & Building Components GmbH aukčiausios kokybės stogo priedus. Platus difuzinių plėvelių, sandarinimo, tvirtinimo ir saugos elementų pasirinkimas.
Nuo 2017 metų sausio 1 d. galioja naujas statybos techninis reglamentas, pagal kurį naujai projektuojami ir statomi namai privalo atitikti A energetinę klasę.
IŠPARDUODAMAS SANDĖLIO/GAMYKLOS LIKUTIS! VOKIŠKOS fasadinės klinkerinės plytelės, mažai įgeriančios, atsparios šalčiui. Tinka klijuoti lauke fasadams, tinka ir viduje interjerui. Kai kurias pozicijas turime vietoje. Kiekis ribotas!
8.00 €
Kokybiška profesionali PENETRON betono hidroizoliacija (pagaminta JAV) - ekonomiška, kokybiška, paprasta naudoti, už ypač palankią kainą!
Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.
PENETRON. Kristalinė betono hidroizoliacija.
Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
NAUJIENA MAGE Roof & Building Components GmbH asortimente - lanksti sienų ir kaminų sandarinimo juosta poliizobutileno pagrindu (PIB)
UAB DASFA ir Ko siūlo ROBEN GmbH vokiečių gamintojo fasadines klinkerines plyteles su 15% NUOLAIDA! Atstovaujame Vokiečių gamintoją Lietuvoje
A ENERGETINĖ KLASĖ – tai sandarus, sveikas ir šiltas namas. Įrengiant pastato atitvarines konstrukcijas svarbu užtikrinti vientisą, orui nelaidų vidinį apvalkalą. Tinkamai parinktos ir įrengtos medžiagos užtikrins Jums pastato ilgaamžiškumą bei nepriekaištingą gyvenimo kokybę.