Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Mažosios elektrinės ant stogų turėtų būti ir toliau skatinamos, bet vien jos nepadės sumažinti elektros kainų visiems šalies vartotojams. Greičiausias būdas tai padaryti būtų nauji stambūs atsinaujinančios energijos gamybos pajėgumai bei aiškios ir skaidrios taisyklės jų vystytojams. Tokie teiginiai dominavo sausio 26 d. Vilniuje vykusioje tarptautinėje saulės energetikos konferencijoje „Solarise! Lithuania“
Sutelktinis finansavimas verslui finansuoti įgauna pagreitį, tačiau paskolos ilgą laiką buvo prieinamos tik ne mažiau nei metus veikiančioms įmonėms. Nuo šiol „Savy“ sutelktinio investavimo platforma pirmoji rinkoje teiks paskolas ir jaunoms įmonėms, veikiančioms bent 3 mėnesius.
Naujausiame „Coface“ TOP 500 reitinge Lietuvos ir Latvijos įmonių padaugėjo, Estijos – sumažėjo
Suomijos medienos gaminių įmonė „Metsä Group“, Suomijos Aalto universitetas ir Suomijos Aplinkos ministerija skelbia miesto architektūros konkursą „Urban Adaptation“, kurio prizinis fondas – per 20 tūkst. eurų.
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė statybų generalinės rangos sutartį su bendrove „Monolitus“, kuri įgyvendins gyvenamojo projekto „Namai-Kintai“ statybas Vilniaus Šnipiškių rajone.
Skaitmenizacija statybų sektoriuje: valdymo sistema su intuityviu asistentu kompensuos specialistų trūkumą
Pakuotes gaminančias spaustuves galima vadinti maisto ir „HoReCa“ sektorių vartojimo pranašais – būtent jie geriausiai jaučia savo klientų planus ir pasirengimą parduoti pakuojamą produkciją.
Į nekilnojamųjų Kultūros vertybių registrą Lietuvoje yra įtraukta daugiau nei 20 000 kultūros paveldo objektų. Gruodžio mėnesį prasidėjęs projektas FIXUS Mobilis suteikia galimybę šių objektų savininkams ir valdytojams, susiduriantiems su jų priežiūros problemomis, gauti nemokamą pagalbą.
Baldais internetu prekiaujančios įmonės principas: už kiekvieną užsakymą – po naują pasodintą medį
Šiandien kreditų biuras „Creditinfo Lietuva“ pristato naująją skolininkų skelbimo sistemą „Creditinfo CO“.
Praėjus pirmajam karantino mėnesiui, fiksuojama ženkliai pasikeitusi gyventojų apsipirkimo internetinėse parduotuvėse elgsena - pirkėjai daugiau planuoja ir dažniau lygina kainas.
Tarptautinė nekilnojamojo turto plėtotoja „Pro Kapital Grupp“ AS įvertinta aukščiausia vieta Estijos nekilnojamojo turto plėtotojų sąraše, sudarytame verslo dienraščio.
Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ Kauno rajone, Tirkiliškių kaime, pradėjo padažų gamyklos ir logistikos centro statybas.
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ pabaigė beveik 2 mln. eurų vertės Vilniaus Geležinio Vilko gatvės atkarpos rekonstrukciją. Šia investicija į infrastruktūrą siekiama pagerinti bendrovės plėtojamo biurų komplekso „S7“ poveikį aplinkai – rekonstrukcija padidins Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių pralaidumą, o tai mažins automobilių spūstis bei aplinkos taršą.
Prekybos centro erdvėse naujai duris atvėrusiame salone įrengta originali baldinių plokščių biblioteka, kurios dėka klientai patogiai apžiūrės ir rinksis interjero medžiagas.
Didžiausios Baltijos šalyse komercinio nekilnojamojo turto (NT) fondų valdymo bendrovės EfTEN Capital AS valdomas fondas „EfTEN Real Estate Fund 4“ įsigijo prekybos centrą „River Mall“ bei verslo centrą „River Hall“, esančius Kaune.
Dėl nelaimingų atsitikimų Lietuvoje miršta dvigubai daugiau vyrų nei moterų.
Elektriniai sodo ir daržo įrankiai yra priskiriami elektronikos atliekoms, kurios turi būti perdirbamos kaip ir kita buityje naudojama elektros ir elektroninė įranga. Kur gyventojams dėti neveikiančius elektrinius įrankius?
„Fortum“ laimėjo Indijos įmonės „Solar Energy Corporation“ skelbtą konkursą ir statys 250 megavatų (MW) galios saulės elektros jėgainę Radžasthane, Indijoje.
Praėję metai NT rinkai buvo itin sėkmingi. Sudarytų sandorių skaičius, NT tarpininkavimo įmonės „Capital“ duomenimis, buvo du kartus didesnis, palyginti net su prieškriziniu 2007 m. laikotarpiu.
Londone įkurtas fintech startuolis „Revolut” šiandien pranešė apie gautą bankinę licenciją, kuri įmonę įgalins siūlyti pilnas einamąsias sąskaitas, teikti paskolas bei priimti indėlius.
Pirmą kartą Lietuvoje apdovanotos geriausiai verslo rizikas valdančios įmonės.
Kaip gyventojams saugiai atsikratyti perdegusiomis elektros lemputėmis, juolab, kad kai kurios lempos yra pavojingos atliekos?
3-oji Europoje ir 9-oji pasaulyje Italijos rinka Lietuvą mato kaip perspektyvią verslo partnerę
Pasaulinė kreditų draudikė „Coface“: geri laikai Vidurio ir Rytų Europoje baigėsi