Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Su „Raudonų plytų alaus dirbtuvėmis“ bendradarbiaujantis aludaris lankėsi Lietuvoje ir dalijosi savo patirtimi.
Vilniuje, prekybos centre „Akropolis“, duris atvėrė atnaujinta moderniausia Baltijos šalyse „Eurovaistinė“.
Inovacijų ir technologijų pažanga kelia ne tik nemažai nuostabos, tačiau ir klausimų.
Orangutangai miesto centre, jauni aktyvistai ir didžiuliai plakatai su užrašais, atkreipiančiais dėmesį į neigiamą palmių aliejaus įtaką.
Vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis nauju susisiekimo būdu – „CityBee“ oficialiai pristatė savo el. paspirtukų dalijimosi paslaugą.
Nuo ateities medicinos su spausdinamais kaulais iki viduramžiuose užstrigusio kibernetinio saugumo
Mokslininkai intensyviai tyrinėja ir kuria naujas 3D spausdinimo technologijas bei kone kasdien pateikia naujų jų panaudojimo galimybių.
Pažangiausiomis iki šiol sukurtomis kameromis pasižymintys išmanieji meta rimtą iššūkį profesionaliems fotoaparatams.
Nuo pernai, vietoje bekontaktės kortelės, užtenka ir išmaniojo telefono.
Nuo seno lietuvių mėgstama beržų sula išgyvena renesansą – vietos ūkininkai skaičiuoja gerokai augančią paklausą.
Aleksandras Vasiljevas gegužės 25- ąją trumpam grįžta į savo senelių miestą Vilnių ir lietuviams dalins stiliaus patarimus renginyje „STILIUS LIVE“.
Tvyrant situacijos neaiškumui dėl Brexit, 80 proc. Jungtinės Karalystės gyventojų labiausiai nerimauja dėl maisto produktų kainų.
Penktadienio vakarą Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje susirinkusiųjų laukė staigmena. Susitikimas, kuriame pristatyta psichologo Pauliaus Rakštiko knyga „Staigmena gyventi“ (Alma littera, 2019), pradėtas tyla.
Kovo 14 d. Vilniuje vyks viena didžiausių dirbtinio intelekto konferencijų, kurioje pirmą kartą bus pristatyta Nacionalinė dirbtinio intelekto strategija.
Lietuvių plėtojamas rinkodaros kanalų analizės ir ataskaitų ruošimo startuolis „Whatagraph“, savo klientų gretose turintis pasaulinio garso bendroves, pritraukė 600 tūkst. Eur investiciją.
Atliktas visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė, kad savo sveikatą iš tiesų gerai vertina tik kas 11-as lietuvis.
Barselonoje vykstanti technologijų konferencija „Mobile World Congress 2019“ artėja link pabaigos. Jos metu „Huawei“ pristatytos naujienos sulaukė pripažinimo ne tik iš lankytojų.
Miškininkystės specialistų nuomone, šiuo metu kaip tik tinkamas laikas veikti tiems, kurie nori parduoti turimą mišką.
Didžiosios Europos šalys statybų ateitį sieja su energiniu efektyvumu ir išmaniaisiais sprendimais.
Teisininkas ir investuotojas Marius Jakulis Jason steigia ne pelno siekiantį fondą
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir tęsia jau trečią kartą skelbiamą konkursą „Ieškomas inovatorius!“. Idėjų
Specialistai siūlo vadovautis 6 paprastais žingsniais ir taip užtikrinti savo duomenų saugumą internetinėje erdvėje.
Kai elektros ir elektroninė įranga atsiduria sąvartynuose, netenkame galimybės pakartotinai panaudoti milijonus tonų medžiagų naujiems gaminiams ir taupyti žaliavas.
Vengrai ir lenkai labiausiai būtų linkę skolintis namų gražinimui, ispanai – sveikatos gerinimui, o lietuviai – automobiliui įsigyti. Tokias
Nors Kinija dažnam asocijuojasi su masine gamyba ir pigiomis prekėmis, tačiau ši šalis gali būti patikima partnerė vystant inovatyvų verslą