Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Romanetės Kaune

Romanetės (austrijetės) - tai horizontaliomis klostėmis susiklostančios užuolaidos
Kontaktiniai duomenys
Baltų pr. 36-6
LT-48196 Kaunas
tel.: +370 37 224842
faks.: +370 37 224842
Nuotraukos

Būna atvejų, kai interjere neįmanoma pakabinti įprastines užuolaidas, nes joms nėra vietos arba jos tiesiog netinka. Tokiais atvejais užuolaidų salono „ARB Decor" dizaineriai siūlo kitokią alternatyvą - pakeliamas užuolaidas, t.y. romanetes (austrijetes). Romanetės (austrijetės) - tai horizontaliomis klostėmis susiklostančios užuolaidos, kurias grandinėle valdomo mechanizmo pagalba galima pakelti į reikiamą aukštį.

Romanetės yra idealus lango apipavidalinimo sprendimas virtuvei, darbo, vaikų kambariui. Jos neapsunkina lango, nesuskaidomas audinio raštas, mažiau kaupiasi dulkės. Šio tipo užuolaidos yra „taupesnės" audinio kiekio atžvilgiu nei užuolaidos, todėl, kad romanetėms užtenka tik lango plotą užimančio audinio kiekio. Šiek tiek daugiau audinio pareikalaus austrijetės.

Priešingai nei gali pasirodyti, romanečių priežiūra yra visai nesudėtinga: romanečių audinys lengvai nuimamas nuo mechanizmo, jei jas reikia išskalbti. Todėl romanetė yra praktiška, patogi, labai funkcionali, o tuo pačiu ir stilinga langų dekoro priemonė. Romanetėms dažniausiai parenkami standesni, drobinio pynimo audiniai, tačiau atsižvelgiant į interjero situaciją ir užsakovo poreikius (pvz. dėl šviesos pralaidumo) galimos romanetės iš įvairių audinių, tiek dieninių, tiek naktinių: drobės, šilko, organzos ir t.t.

Ypač elegantiškos romanetės - austrijetės. Jos modeliuojamos parauktos ir rauktomis bangomis kyla į viršų. Tokio tipo romanetės yra patrauklus dekoratyvinis sprendimas ir reprezantyvinėms erdvėms - svetainėse, restoranų, viešbučių interjeruose.

Jei nusprendėte įsigyti romanetę, pasikonsultuokite su užuolaidų salono "ARB Decor" dizaineriais, kaip ir kur ją montuoti - į lubas, į sieną virš lango nišos ar ant lango nišos viršaus. Romanetė neturi trukdyti darinėti lango ar kliūti už lango rankenos ir t.t. "ARB Décor" dizaineriai taip pat padės išsirinkti audinius, labiausiai tinkančius esamai interjero situacijai ir pasiūlys optimaliausią romanečių dizainą.

www.arbdecor.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Romanetės (austrijetės) - tai horizontaliomis klostėmis susiklostančios užuolaidos
Vaikų kambario užuolaidų modeliavimas, siuvimas, kabinimas