Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Kokiomis vasarinėmis kompozicijomis puošimės...

Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Nuotraukos

Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja. Šiuos vazonus reikia užsodinti iš rudens svogūninių gėlių svogūnėliais.

Galima rinktis lenvesnį būdą tiesiog pavasarį nusipirkti jau pražydinimui paruoštus vazonėlius prekybos centruose ir  sukomponuoti jūsų turimame vazone. Jeigu jūsų turimame vazone žiemoja spygliuotis - tuja, kadagys, pušelė - ne bėda - galima jį irgi pražydinti, pasodinus keletą svogūninių gėlių iš rudens ar jau pražydintą pavasarinių gėlių vazonėlį.

VASARINĖS kompozicijos - jos jau kaip ir įprastos pas mus. Jos papuošia kiekvieną privačią valdą, įėjimą į namą ar ofisą. Kompozicijos iš įvairių gėlių daug gražesnės, spalvingesnės primenančios tikrą vasarą. Ypač gražu tarp vasarinių gėlių įkomponuoti smilgas.

Nebijokime komponuoti skirtingų rūšių gėlių, tarpusavyje derindami spalvas. Nereikėtų pamiršti derinat gėles, kad reikia jas dar suskirstyti mėgsta jos tiesioginę saulę ar ne. Nebijokime ir eksperimentuokime su spalvomis, nes tik ryškios kompozicijos patraukia praeivių akį. Mėgstantiems labai individualius sprendimus, siūlyčiau apsidairyti - juk tokia didelė gėlių įvairovė, nebijokit ir rinkitės kažką naujo dar neišbandyto.

 Paskutinėmis vasaromis smarkiai populiarėja vazonai užsodinti smilgomis. Jos tiks ypač karštoms vietoms. Tiesa, nors jos ir daugiametės, bet žiemos kaip dievas duos...  Smilgomis nuo galima apsodinti tiek mažus pavienius vazonus, tiek didelius ar ilgus vazonus. Kartais aukštos smilgos naudojamos kaip gyvatvorė pasislėpti.


Dažnai norima rasti viduriuką, kad būtų ir visžalių augalų ir žydinčių. Tokiu atveju dekoravimui ir apsodinimui labai svarbu įvairaus dydžio vazonai, kurie derinami tarpusavyje. Paskutinių metų naujiena - Šluotelinės hortenzijos žemaūgių veislių vazonuose. Nors jos ir daugamečiai krūmai ir žydi tik nuo birželio galo, bet jų jų grožis paperka dažną...Galime užsodinti ir jūsų atvežtus vazonus ir lovelius, pageidaujamomis vienmetėmis ar daugiametėmis gėlėmis. Taip pat prekiaujame lauko keraminiais ir Šiltaisiais lauko vazonais. 

UAB "ŽALIA SVAJA" Edita Jokimčienė


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Prieskoninės žolelės vazonuose. Prieskoninių žolelių vazonai
UAB "Žalia svaja" augalų aikštelėje ypač gausus naujų rūšių magnolijų asortimentas
Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Nereikia pamiršti, kad įrengus vandens telkinį, jį reikia apželdinti, priešingai jis atrodys tiesiog neišbaigtas. Norint sukurti vandens telkinio ekosistemą, jame būtina pasodinti įvairių augalų, kurie yra prisitaikę augti mūsų kraštuose.
Štambinės ir krūminės šluotelinės hortenzijos - mūsų dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje !!!
Nebūkime nuobodūs, puoškime savo namus ištisus metus
Taigi kiekvienam sklypui individualiai projektuojame apšvietimą ir parenkame šviestuvus pagal jau esamus augalus, ką norėsime ryškinti, o kur žaisime tik su šešėliais.
Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Vasarinių gėlių kompozicijos
Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį...
Šis želdinimo variantas tinka siekiantiems visur ir visada tobulybės.
Jauku, gražu, naudinga ir nauja
Ilgiausiai žydintys krūmai rudenį jau puošiasi įspūdingais žiedais
Dabar pats žydėjimo metas...