Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Šilti lauko vazonai augalams

Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Nuotraukos

Šilti vazonai lauko augalams

 

 

   Naujoviški lauko ir vidaus vazonai augalams patiks tiems, kurie mėgsta suderintas naujoves ir ekologiškumą. Jie pagaminti iš EPP (išplėsto polipropileno). Medžiaga atspari UV (ultravioletiniams spinduliams), tinkama 100% perdirbimui, nekenksminga sąlyčiui su maistu.

   Skirtingai nuo kitų, mums įprastų vazonų, jie yra minkšti, nebijo nedidelių suspaudimų - net šąlant šlapiai žemei jis truputį prasiplečia ir neskyla, kaip moliniai ar keramikiniai vazonai. Elastinga medžiaga ir žiemą neįskils šąlant žemei vazone. Pučiant stipriems rudeniniams vėjams vazonas nebijo nukritimų ant šono. Sunku patikėti, kad nuverstas šis vazonas nesuduš, neįskils. Minkšta apačia nebraižo plytelių, grindų.


   Dėl savo lengvumo ir šiltumo jie ypač tinkami didelėms terasoms, ir balkonams pasigrąžinti...  Didelis keturkampis vazonas 50x50x50 tinkamas net prie firmų iėjimo, sveria tik 1650 g. Tuo tarpu keraminį tokių pat išmatavimų vazoną pakelti reikėtų nemažai vyriškos jėgos.

   Šilta, porėta medžiaga saugo augalo šaknis nuo perkaitimo karštomis dienomis ir peršalimo žiemą. Daugelis augalų tiesiog nebijo nei karščio, nei šalčio. Jiems pakenkia staigūs temperatūrų svyravimai. Būdama gera izoliacine medžiaga, neleidžia staiga įkaisti ar atšalti augalo šaknims ir vazono žemei. Visi įkaitimo ir užšąlimo procesai smarkiai sulėtinami, tuo pagerinamos sąlygos augalų šaknims ištverti temperatūrinius šuolius.Tai labai padeda augalams sėkmingai peržiemoti.


   Vazonai neturi apačioje skylių. Reikalui esant galima pačiam jas pasidaryti. Vazonus drąsiai galime dėti ant jautrių paviršių. Skylės nereikalingos, jeigu vazonas stovės po stogeliu ar kambaryje, o vandens kiekį reguliuos pati šeimininkė. Bet jeigu vazonas stovės atviroje vietoje, ten kur lietus gali prilyti - skyles padaryti būtina.

   Šio gamintojo vazonai turi vieno modelio 3 ar 4 dydžius. Tai ypač smagu, nes galime kurti  nenuobodžias kompozicijas ne tik su augalais, bet ir su vazonais. Toks vazonų derinimas būdas ypač pravers turintiems modernius šiuolaikiškus būstus.


   Svarbiausia, kad gaminami labai šiuolaikiški trapecijos formos modeliai - galima sudėlioti lenkta forma, ratu, pailgos formos - galima suformuoti sienelę ant terasos ir pasislėpti nuo kaimynų, ir mums įprasti - apvalūs ir stačiakampiai, vazos formos. Įdomi naujiena yra ta, kad prie pasirinktų vazonų galima prisiderinti iš tos pačios mdžiagos pagamintus lovelius arba vazoną terasos staliukui.

 

    Šie vazonai ypač tinka įsirengti mini daržiukus nedidelėse erdvėse.  Šalia vazonuose augančių dekoratyvinių augalų gali įsikurti tokio pat dizaino vazonas su kvepiančiais prieskoniais.

   Na ir jeigu prie namo dizaino jums netinka spalva ar tekstūra šiuos vazonus galima naudoti kaip įdėklus į turimus stacionarius vazonus, kurie atliks apšiltinimo funkciją.

   Tačiau vazonai stebuklų nepadarys... norėčiau paminėti, kad augalas vazone visiškai yra priklausomas nuo jūsų... kiek palaistysit ar patręšit, kaip dažnai tai darysit - taip ir atrodys augaliukas... juk šaknys iš žemės pasiimti pačios nieko negalės..

   Vazonai gaminami Olandijoje:

  • Nekenksmingi aplinkai
  • Atsparūs karščiui +50 °C
  • Atsparūs šalčiui -50 °C
  • Netoksiška medžiaga vaikams
  • Tinka sąlyčiui su maistu
  • 100% perdirbamas
  • Medžiaga atspari UV
  • Turi geras izoliacines sąvybes, saugo nuo karščio ir šalčio.
  • Nebraižo grindų

 

www.zaliasvaja.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Prieskoninės žolelės vazonuose. Prieskoninių žolelių vazonai
UAB "Žalia svaja" augalų aikštelėje ypač gausus naujų rūšių magnolijų asortimentas
Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Nereikia pamiršti, kad įrengus vandens telkinį, jį reikia apželdinti, priešingai jis atrodys tiesiog neišbaigtas. Norint sukurti vandens telkinio ekosistemą, jame būtina pasodinti įvairių augalų, kurie yra prisitaikę augti mūsų kraštuose.
Štambinės ir krūminės šluotelinės hortenzijos - mūsų dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje !!!
Nebūkime nuobodūs, puoškime savo namus ištisus metus
Taigi kiekvienam sklypui individualiai projektuojame apšvietimą ir parenkame šviestuvus pagal jau esamus augalus, ką norėsime ryškinti, o kur žaisime tik su šešėliais.
Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Vasarinių gėlių kompozicijos
Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį...
Šis želdinimo variantas tinka siekiantiems visur ir visada tobulybės.
Jauku, gražu, naudinga ir nauja
Ilgiausiai žydintys krūmai rudenį jau puošiasi įspūdingais žiedais
Dabar pats žydėjimo metas...