Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Vasarinių gėlių kompozicijos arba kokiomis gėlėmis puošimės šį pavasarį ir vasarą ?

Vasarinių gėlių kompozicijos
Nuotraukos

Vasarinių gėlių kompozicijos arba kokiomis gėlėmis puošimės šią vasarą?

VASARINĖS kompozicijos - papuošia kiekvieną privačią valdą, terasą, įėjimą į namą ar ofisą. Bet pažiūrėjus įdėmiau mūsų palangės ir terasos gana momotoniškos, vyrauja tos pačios raudonos pelargonijos su šlamučiu. Kompozicijos iš įvairių gėlių daug gražesnės, spalvingesnės primenančios tikrą vasarą. Ypač gražu tarp vasarinių gėlių įkomponuoti smilgas.

Nauja banga - sodinti tik smilgas, jos puikiai auga vazonuose. Tik jeigu sodinsite daugiametes smilgas, tai geriau rinkites tas, kurios anksčiau atželia. Miskantai labai gražūs, bet dauguma jų labai vėlai po žiemos sužaliuoja. Miskantus rinkitės, jei vazonai stovės ant karštos terasos, kur pavasarinė saulė juos pažadins anksčiau.

Nebijokime komponuoti skirtingų rūšių gėlių, tarpusavyje derindami spalvas. Nereikėtų pamiršti derinat gėles, kad reikia jas dar susukirstyti mėgsta jos tiesioginę saulę ar ne. Ši parinkimo taisyklė užtikrins gerą augalų augimą ir žydėjimą.

Nebijokime ir eksperimentuokime su spalvomis, nes tik ryškios kompozicijos patraukia praeivių akį.

Mėgstantiems labai individualius sprendimus, siūlyčiau apsidairyti - juk tokia didelė gėlių įvairovė, nebijokit ir rinkitės kažką naujo dar neišbandyto.

Paskutiniu metu gėlių kompozijoms "pakvepinti" į kompozicijas įkomponuojami ir maistiniai augalai - mėtos, rozmarinai, čiobreliai ir kt.

Na, o jeigu pageidaujate galime paruošti vizualizaciją apželdinimo terasos, balkono ar įėjimo. Parinksime augalus, sukomponuosime juos vazoninėms kompozicijoms ir apsodinsime. Jei sodinimo darbai jums prie širdies, tai prie projekto pridėsime augalų sąrašą ir galėsite užsodinti vazonus patys. Mažesniems užsakymams galime padaryti vizualizaciją ant nuotraukos, tada nereiks įsivaizduoti kaip viskas atrodys, jūs iš karto matysite bendrą vaizdą. Jei sudomino drąsiai skambinkite +37061398444 arba rašykite zeldiniuprojektavimas@gmail.com

Edita Jokimčienė

Želdinių dizainerė

UAB "ŽALIA SVAJA" ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Prieskoninės žolelės vazonuose. Prieskoninių žolelių vazonai
UAB "Žalia svaja" augalų aikštelėje ypač gausus naujų rūšių magnolijų asortimentas
Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Nereikia pamiršti, kad įrengus vandens telkinį, jį reikia apželdinti, priešingai jis atrodys tiesiog neišbaigtas. Norint sukurti vandens telkinio ekosistemą, jame būtina pasodinti įvairių augalų, kurie yra prisitaikę augti mūsų kraštuose.
Štambinės ir krūminės šluotelinės hortenzijos - mūsų dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje !!!
Nebūkime nuobodūs, puoškime savo namus ištisus metus
Taigi kiekvienam sklypui individualiai projektuojame apšvietimą ir parenkame šviestuvus pagal jau esamus augalus, ką norėsime ryškinti, o kur žaisime tik su šešėliais.
Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Vasarinių gėlių kompozicijos
Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį...
Šis želdinimo variantas tinka siekiantiems visur ir visada tobulybės.
Jauku, gražu, naudinga ir nauja
Ilgiausiai žydintys krūmai rudenį jau puošiasi įspūdingais žiedais
Dabar pats žydėjimo metas...