Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Jei reikėtų išrinkti populiariausią individualių buitinių nuotekų tvarkymo būdą, tai, be abejonės, būtų biologiniai valymo įrenginiai.
Visi šiltinimo būdai turi savo privalumų, bei trūkumų, belieka įsivardinti prioritetus, kas yra svarbiausia pastato savininkui
Pastato stogas, tiksliau – stogo danga, neabejotinai yra viena svarbiausių pasirinkimų statant naują pastatą ar renovuojant seną.
Aptarsime kokie būna vandens šaltiniai, kokia yra eiga įsirengiant vandens filtrus namuose ir kokios vandens filtrų rūšys būna.
Straipsniai
Kokios statybininkų klaidos vėliau tampa brangaus remonto priežastimi
Ne­kil­no­ja­mo­jo tur­to eks­per­tai tei­gia, jog Eu­ro­pos Są­jun­gos sta­tis­ti­kos tar­ny­bos in­for­ma­ci­ja, kad Lie­tu­vo­je būs­to kai­nų kri­ti­mas – vie­nas spar­čiau­sių Eu­ro­po­je, ne­ati­tin­ka ti­kro­vės.
Ar pa­ste­bė­jo­te, jog pa­va­sa­rį at­gims­tant gam­tai, taip pat pa­bun­da ir įkvė­pi­mas pa­keis­ti na­mų ap­lin­ką?
Pateiksime atvejus, kada rinktis plokšyuminius pakeliamus, o kada dvivėrius garažo vartus. Bus aptariami privalumai, trūkumai bei skirtumai.
Nors projektas buvo pristatytas prieš kelis metus, išgarsėjo jis visai nesenai
Ti­kriau­siai su­nku bū­tų ras­ti žmo­gų, ku­ris džiaug­tų­si ga­lė­da­mas gir­dė­ti, ką vei­kia už sie­nos gy­ve­nan­tys kai­my­nai. De­ja, su šia prob­le­ma su­si­du­ria ...
Šiaulietė Ieva Krivickienė kartu su vyru pagal specialybę nėra dizaineriai ar baldų restauratoriai, tačiau, kaip jie sako, vieną kartą pabandžius įgyvendinti iš pažiūros sudėtingą projektą, atsirado ir daugiau minčių
Šiandien daugelio jau nestebina vejos pjovimo robotai ar išmaniuoju telefonu valdoma namų apsaugos sistema
Šių metų kovo 3 dieną įvyks oficialus pirmojo Lietuvoje Pasyvaus vienbučio gyvenamojo namo...
Android programėlė "bft vartai" veikia praktiškai su visais Lietuvoje montuojamais į vartų automatiką gsm moduliais. Įsigydami garažo, kiemo vartus ar kelio užtvarą su įmontuotu gsm moduliu, galėsite nauodotis šia programėle, konfigūruoti bei vieno mygtuko paspaudimu atidarinėti vartus.