Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Lito valiuta sukurta „Ethereum“ kriptovaliutų tinkle. Sukurtas simbolinis skaičius - 100 lito vienetų, kuriuos galima įsigyti naudojant „Ether“ kriptovaliutą.
Vos per dvi savaites specializuotoje lietuvių įkurtoje sutelktinio finansavimo bei investavimo platformoje „Röntgen“ NT plėtotojams pavyko surinkti 300 tūkst. eurų.
Visą Lietuvą nudžiuginęs ir artėjančio šimtmečio proga geriausią dovaną šaliai įteikęs Liudas Mažylis nenustoja stebinti.
Automobilių detalių vagys ėmė drumsti „Lexus“ vairuotojų ramybę.
Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ startuoja su nauja įvaizdžio kampanija, kuria atkreipia dėmesį į vieną svarbiausių noro būti sveikais priežastį – rūpinimąsi artimaisiais.
Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“, jau pradėta atnaujinti „Eurovaistinės“ vaistinė greitai taps 6-ta grožio vaistine
Prie gyvūnų gerovės standartus keliančių prekybos centrų „Rimi“ ir „Maxima“ prisijungė „Norfos mažmena“, paskelbę, kad taip pat atsisakys prekybos narvuose augintų vištų kiaušiniais iki 2025 metų.
Praėjusiais metais „Huawei“ penktadaliu padidino savo rinkos dalį išmaniųjų telefonų segmente net 26-iose Europos valstybėse.
Žiemos pramogų mėgėjų rojumi vadinamuose Alpių kalnuose – sniego lavinų grėsmė
Naujojo Norvegijos parlamento programoje – kailių industrijos uždraudimas: visos valdančiosios daugumos partijos ir net dauguma opozicijos atstovų pritarė sprendimui.
Kiekvienais metais didėjant mobiliųjų telefonų į Lietuvą importui, auga ir šių atliekų srautas. Kol kas sutvarkomi palyginti nedideli mobiliųjų telefonų atliekų kiekiai, nors situacija ir gerėja.
Beveik 400 milijonų gerbėjų turinti ganėtinai šviežia sporto šaka, besiskinanti kelią į olimpines žaidynes, užkariauja ir Lietuvą.
Lietuvių sukurtas fotografijos ir modelių paieškos portalas „BeScouted“ yra pirmasis pasaulyje, kuriame nariai uždirba pinigus vien už tai jog dalinasi savo nuotraukomis.
Pastaraisiais mėnesiais didžiulį pakilimą patyrę „Audi“
Lietuvių įkurtas ir vos per kelerius metus vienu didžiausių automobilių dalijimosi operatorių
„Vilnius Tech Park“, didžiausias technologijų startuolių parkas Lietuvoje
„Volkswagen“ pristato naująjį SUV (angl. Sport Utility Vehile)
Šeštosios kartos „Volkswagen Polo“ modelis nuo lapkričio 2 d. jau Lietuvoje.
• „Renault“ grupės pardavimas rinkoje, kuri išaugo 3,4 proc., padidėjo 9,4 proc. ir buvo parduoti 866 233 automobiliai;
Žiemai ruošiasi ne tik gamta, bet ir automobilių dalijimosi paslaugas teikiantis startuolis
Naujasis „Audi A7 Sportback“ yra keturių durelių kupė, reprezentuojantis naujos kartos
Naujas strateginis planas remiasi rekordiniais rezultatais ir siekia tvaraus, pelningo augimo
Neseniai Lietuvoje padalinį įkūręs britų FinTech startuolis „Revolut“ šią savaitę pristatė pirmąjį pasiūlymą iš žadėto draudimo paketo – naujų telefonų draudimą
SUPERNOVA Kaunas – tai pirmasis Kaune vykstantis kūrybinių industrijų ir inovacijų festivalis, skirtas visiems, dirbantiems rinkodaros, komunikacijos ir reklamos srityse, bei verslo atstovams.
Pasaulinė Kanados kapitalo degalų ir greito apsipirkimo tinklo operatorė