Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Laikydamasis aukštų aplinkosaugos standartų bei siekdamas gerinti apsipirkimo patirtį prekybos tinklas „Rimi“ pradeda naują lojalumo programos etapą. Nuo vasario 4 d. lojalumo kampanijų metu pirkėjai galės rinkti tik virtualius lipdukus.
Dar 2018 metais UAB „Mantinga“ savanoriškai įsipareigojo mažinti cukraus, druskos, riebalų kiekį gaminamoje produkcijoje. Tęsdama pažadus įmonė ir toliau prisideda prie geresnės sudėties bei sveikesnės produkcijos gamybos ir planuoja net 30 proc. sumažinti druskos kiekį duonos gaminiuose „Domipan“, o didžiausiu pasiekimu įvardina iš dalies hidrintų riebalų atsisakymą gaminant šaldytus sluoksniuotus gaminius.
Abu Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai, šiuo metu veikiantys Laisvės al. ir Vytauto pr., bei dukterinės bendrovės „SB lizingas“ ir „Bonum Publicum“ jau šių metų antrąjį ketvirtį įsikurs po vienu stogu, Karaliaus Mindaugo prospekte, naujai pastatytame verslo centre „Sqveras“.
Suomijos dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ trečius metus iš eilės pateko į tvariausių pasaulio kompanijų trejetuką. Tarptautinis reitingas buvo paskelbtas Šveicarijos mieste Davose šią savaitę prasidėjusiame Pasaulio ekonomikos forume.
Pagrindinis šalies tinklas „Eurovaistinė“ įvertintas apdovanojimuose „Superdarbdavys 2019“. Konkurse 8 nominacijoms siūlytos 260 Lietuvos įmonių.
Pirmuoju specializuotu banku Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje tapęs „mano.bank“, 2020 metais planuoja intensyvią plėtrą. Naujasis bankas ketina nutraukti Lietuvos rinkoje susidariusį smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) kreditavimo stygių bei suteikti verslui lengvesnę prieigą prie kreditinių lėšų.
Lietuvoje sparčiai augantis finansinių technologijų („fintech“) sektorius žengia klasterizacijos link. Nesenai įsikūrė pirmasis Lietuvoje „fintech“ verslo klasteris BCCS („Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions“), kuris apima blokų grandinės technologijų („blockchain“), kibernetinio saugumo ir atitikties sprendimus.
Nuo sausio 14 d. bendrovės „Lean LT“ valdybos pirmininku pradeda dirbti Per Moller, o valdybos nariais tampa Algimantas Markauskas ir Vidas Petraitis.
Šiaulių bankas pasirašė sutartį su „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialu dėl 125 mln. eurų vertės privačių klientų paskolų portfelio įsigijimo. Sandorį planuojama užbaigti per keturis mėnesius nuo sutarties pasirašymo.
Didžiausio Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“ pardavimai pernai Lietuvoje pasiekė 32 mln. eurų – 12 proc. daugiau negu 2018 m.
Sparčiai mažmeninės prekybos tinklą plėtojanti „Rimi Lietuva“ tapo Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (toliau – LAVA) nare. „Rimi“ – pirmasis mažmeninės prekybos tinklas, prisijungęs prie socialinės atsakomybės principais savo veiklą grindžiančias įmones ir organizacijas vienijančios asociacijos.
Visiškai skaitmenizuotas ir išskirtinai internetu gyventojus aptarnausiantis bankas per kelerius metus planuoja tapti vienu iš pirmaujančių savo srityje.
Antrus metus iš eilės farmacijos specialistams skirtas žurnalas „Farmacija ir laikas“ bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetas skelbia „Lietuvos metų vaistininko“ rinkimus.
„Credit24“ iniciatyva vykdytos reprezentatyvios apklausos duomenimis, 34 proc. 18-25 metų amžiaus Lietuvos jaunuolių ateityje svarstytų pradėti savo verslą.
Lapkričio 27 d. Vilniuje, didžiausios Baltijos ir Šiaurės šalyse tarptautinės konferencijos „FinTech Inn“ metu Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Ukrainos aukštųjų technologijų biuras („Hi Tech Office Ukraine“) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą inovacijų ir technologijų srityje.
Beveik 2 000 kv. m. plote ne tik patogiai dirbs šimtas esamų įmonės darbuotojų, bet ir suplanuota erdvė numatomam artimiausių metų augimui – didėjant pardavimams, įmonė per 2020-tuosius planuoja įdarbinti dar apie 20 įvairių sričių specialistų.
Pasaulyje pirmaujantis daugiamodalės tiekimo grandinės sprendimų tiekėjas GEFCO pasirašė sutartį su „Airbus“ – aviacijos pramonės pasauliniu lyderiu – palaikymas pereinant prie švaresnės ir aplinką labiau saugančios tiekimo grandinės.
Lietuvos „FinTech” rinkai pirmą kartą pristatyta galimybė patogiu būdu paremti socialines iniciatyvas tarpusavio skolinimo (P2P) platformoje.
Didžiosios šventės daugumai Lietuvos gyventojų neatsiejamos nuo televizijos žiūrėjimo. Tyrimų ir įžvalgų bendrovės „Kantar“ duomenimis, per šventes gerokai išauga TV žiūrimumo rodikliai palyginti su ne šventiniu periodu – iki 5 val. per dieną.
Šiaulių banko valdyba priėmė sprendimą anksčiau numatyto laiko išpirkti 2017 m. platintą 20 mln. eurų vertės 3 metų obligacijų emisiją. Obligacijos bus išperkamos šių metų gruodžio 21 d. pagal emisijos sąlygas
28 proc. Lietuvos jaunuolių mano, kad jų finansinė padėtis per dvylikos mėnesių laikotarpį pagerėjo, 32 proc. sako, kad finansinė padėtis nepasikeitė, o 34 proc. – pablogėjo.
Kodėl svarbu perdirbti plastiką elektroniniuose įrenginiuose, kokią tai daro įtaką ekonomikai, vartotojams ir kodėl taip svarbu, kad visuomenė dalyvautų žiedinėje ekonomikoje?
Šiaulių bankas tęsia investicijas į klientų aptarnavimo skyrių tinklą – šiai dienai jau atnaujinta ir modernizuota 19 skyrių visoje Lietuvoje, o bendra investicijų suma siekė virš 2,4 mln. eurų.
Spalio 25 dieną daugiau nei 320 Šiaulių banko darbuotojų įprastą bankininko darbą iškeitė į visuomeninę veiklą.
Jau tradicija tapusi programavimo ir inovacijų konferencija Build Stuff, šiais metais truks net 8 dienas ir vyks dviejose šalyse – Lietuvoje ir Ukrainoje. Lapkričio 13 dieną prasidėjusi Vilniuje, 18-20 dienomis - persikels į Kijevą.